En hij heeft er nog een paar.
Kan het niet laten

OPD = tot -21% minder efficiënt.
Jammer dit niveau van reactie. Maar goed jij vergelijkt de aandrijflijn van een "Spijkstaal" met onze Volvo's.XC60silverdawn schreef: ↑24.08.2022 - 18:30 Youtube. Zeer betrouwbare bron. Is van alles te vinden.
Je kan ook in Pure de B stand gebruiken.volvo440special schreef: ↑25.08.2022 - 15:04 (Plugin)-hybride altijd in D zetten. Uitrollen en regeneratief remmen met het pedaal is het beste.
B is voor in de bergen. Je gaat enkel alleen maar meer benzine verstoken met in de B rijden onder normale omstandigheden.. Hij zal uiteraard nog steeds zuinig zijn, maar net dat stukje minder zuinig, dan in de D.
Ik ook.... Vergeet het ook wel eens hoor.
Dus als ik het goed begrijp , een 1000kw per 10000km....en dus een gemiddeld benzine van 1:18 per 100km
Dat is het toch niet?....staat duidelijk op het scherm bv 21kwh/100 km.....aan ongeveer 70cent komt dit op 14,7€erichendri schreef: ↑02.09.2022 - 21:29 Ook van een ev is het verbruik lastig te berekenen.
Net als bij de plug-in, maakt niet uit of de accu groot of klein is.
Veel hangt af hoe je rijdt en waar je rijdt en vergeet in de winter de temperatuur niet.
Eric