*grinnikt* In eerste instantie vond ik hem niet geweldig, met name de S40 trouwens, maar ik vind hem steeds mooier worden.
Ik had hetzelfde met de Megane. Dat 'strijkijzer'model, die vind ik ook mooier worden. Sommige modellen moet je aan wennen. Wat niet wel zeggen dat iedereen er aan zal wennen.
Ik vind de achterkant van de V50 niet kloppen... De bolling die weifelend naar beneden toe afloopt, jakkes... Dat zal dan ook wel de reden zijn waarom ze deze V50 van de voorkant gefotografeerd hebben.
persoonlijk hou ik niet van dergelijke voorspoilers. En die velgen monteert Heico op bijna iedere Volvo, is ook niets nieuws. Deze komt ook bij Heico vandaan:
Is de S60 van me pappie. Hebben eens een S60 in DE met deze uitlaat zien rijden en toen later uitegzocht waar 'ie vandaan kwam en toen moest ie eronder. Hij brult nu net als een 850 en de eindstukken lopen mooi met de vorm van de bumper mee. Heel subtiel.
Mijn blog
ex-850club & ex-V3C lid Volvo S80 3.2 AWD '07/Volvo V70 2.4 AT MY02/Volvo 854 2.0 '95/Volvo 343DL '78/Volvo 360GLS B19A '83.
VCN-lid Nu: Volvo XC60 B5 Inscription Maple Brown Full option + Buick Special Trunkback Sedan 1937
Als het kind in je verdwenen is, ben je pas echt oud!
Dat ziet er enorm mooi uit! Subtiel, maar wel aanwezig. Hoe staat het er motorisch voor? Ennuh, die 'lelijke' voorspoiler van de V50, zit die ook op de S60?
Die blauwe S60 is verder helemaal origineel. Gewoon Nautic Blue met Beige leder en een 140 pk vijfpitter. En Metis 16" lichtemetalo's. Volgende week komen er Orbit 16" velgen onder met winterslofjes.
Mijn blog
ex-850club & ex-V3C lid Volvo S80 3.2 AWD '07/Volvo V70 2.4 AT MY02/Volvo 854 2.0 '95/Volvo 343DL '78/Volvo 360GLS B19A '83.
VCN-lid Nu: Volvo XC60 B5 Inscription Maple Brown Full option + Buick Special Trunkback Sedan 1937
Als het kind in je verdwenen is, ben je pas echt oud!
Marcel schreef:Die V50 kan ik niet mooi vinden, maar die S60 wel! Erg subtiel!
Ja is veel subtieler zeker waar.
Persoonlijk heb ik wel wat met extremere tuning. Maar als ze complete cementkuipen onder hun bumper gaan monteren, of als hek achterop zetten, vind ik het wel minder worden. Zelf vind ik de V50 wel heel bruut zo.