Ik heb een vraag waar zelfs de dealer geen antwoord op kan geven.....
Ik heb een V90 recharge 18,8Kw AWD R-design uit '22
Als ik via VOC het interieur wil voorverwarmen krijg ik de bekende keuzes;
"Vertrekken over 30 min" of binnen 15 minuten etc.
Bij vertrekken over 30 minuten wordt de interieur voorverwarming electronisch opgewekt (?)
Indien je eerder wilt vertrekken, binnen bijv. 5 min. heb je de keuze om dit te doen middels de motor wel of niet op afstand te starten.
Indien ik kies voor 'Motor starten', krijg je de gewoonlijke veiligheidscheck dmv code of vingerafdruk in de app.
Deze doorlopen en dan krijg ik de melding dat de motor is gestart. Ook geven de knipperlichten een sein dat eea gestart is.
Vreemde is alleen dat de motor niet is gestart maar dat na verloop van tijd het interieur wel is voor verwarmd.
Ook geeft deze manier van voorverwarmen een ander geluid bij de motorkap dan bijv. de electronische voorverwarming. (30 min)
Mijn vraag is;
Zit er nu wel of geen afstand start op deze auto?
Indien niet, waarom geeft de auto dan een sein met de knipperlichten en doet dit niet als je bijv. interieur voorverwarmt zonder motor start?
Ik zal het op afstand starten ongetwijfeld niet veel gebruiken, maar als het erop zit wil ik ook dat het werkt natuurlijk

Volgens handleiding zit het er wel op.