Al meer dan 10 jaar trotse bezitter van een v70 D5 uit 2008 ( nw model). Al meerdere dingen zelf kunnen doen ook dankzij dit forum.
Ik had laatst last van mist uit de AC openingen en kwam een mogelijke oplossing tegen, namelijk een verstopte afvoer van de AC.
Het slangetje zit aan de passagierszijde van de auto naast de centerconsole achter een paneel en tapijt. Het slangetje is per ongeluk helemaal losgekomen. Het punt op de bodem van de auto is duidelijk zichtbaar, maar waar het andere einde vastzit kon ik niet niet zien/ voelen. Het is nogal onmogelijk om daar iets te vinden, zelfs niet met camera van telefoon. Iemand een suggestie? Heb ook al gegoogled zonder resultaat. Hopelijk hoef ik niet alles uit te bouwen
Alvast bedankt voor jullie hulp!
Danny