Na een ritje naar Duitsland waarin ik de Volvo goed heb doorgetrapt, ben ik er achter gekomen dat er iets niet helemaal goed was. Op het moment dat ik rond de ~80 en ~100 km/u rijdt en ik blijf constant die snelheid rijden, dan begint de motor / auto enorm te schudden. Een vriend welke bij mij in de auto zat zei dat het eventueel de bougies kon zijn.
Ik heb daarom nieuwe bougies besteld en deze geïnstalleerd. Ik kon wel tot mijn schrik zien dat 1 van de bougies écht wel aan vervanging toe was (zie foto).
5 van de volgende bougies besteld én geïnstalleerd;
https://www.autodoc.nl/ridex/13631714?u ... 1hdGlvbiJ9
De bougies welke ik heb vervangen, de meest linker komt vanaf de rechterzijde wanneer je voor het motorblok staat.
https://imagery.swe-net.nl/share/tj3-Ca ... cg8Y61Lb-M
De Volvo gestart en een stukje gaan rijden en loopt nog steeds niet lekker. Motor lampje blijft branden en nog steeds op bepaalde momenten (weer die 80 en 100 km/u) blijft hij goed schudden. Als je gas geeft, niks aan de hand.
Verdere specificaties van de Volvo;
Code: Selecteer alles
Volvo V70 - 2001
5 cylinder met 2435cc
200 PK