Er is al veel over gezegd en geschreven, maar ik kan met de bestaande informatie niet helemaal plaatsen waar mijn lekkage vandaan komt.
Er zit vocht bij het achterportier in de hemelbekleding op de grens waar het overgaat in het harde kunststof van de deurstijl (met regenachtig weer zag ik druppels van de hemelbekleding vallen).
Helaas kom ik er net achter dat er ook vocht op de achterzitting is gelopen, dit had ik niet door omdat er een kinderzitje op stond
De rubbers op de deur zijn ook nat, wat bij het andere achterportier allemaal netjes droog is. Nu twijfel ik tussen die rubbers of het dakraam.
Ik hoop dat er een manier is om snel de oorzaak vast te stellen, als jullie tips hebben hoor ik het graag!
Alvast bedankt.
Gr.















