Sleutelprofiel

De XC90 wordt na 12 jaar vervangen door de nieuwe XC90
Plaats reactie
Defred1
Starter
Berichten: 1
Lid geworden op: 09.07.2020 - 23:06

Ik heb nu al lange tijd het volgende probleem: mijn buitenspiegel (bestuurderszijde) zet zich altijd in een andere stand bij het starten van de wagen. Reset van het bestuurdersprofiel verhelpt het probleem niet. In de garage bieden ze maar 1 oplossing aan en dat is de reset van het bestuurdersprofiel (en dat werkt niet).

Het is heel vervelend omdat je meestal bij elke rit opnieuw je spiegel moet instellen.
Heeft iemand hier al mee te maken gehad en eventueel een oplossing?
Gebruikersavatar
Fulaks
6th Gear member
Berichten: 4366
Lid geworden op: 31.07.2007 - 15:46
Locatie: Antwerpen

Dit zit vermoedelijk in de deurmodule, mogelijk wat corrosie op het stekkertje door condens. Heb het nu ook maar dan rechts.
V90 D4 Inscription (2019); Mini Cooper (2012); V70 D4 (2014); V70 2.4D (2008); V70 2.4D (2002); Talbot-Toyota-Mitsubishi-Renault
Gebruikersavatar
gspallas
1st Gear member
Berichten: 47
Lid geworden op: 04.03.2021 - 13:34

Ik heb het nu al een tijdje aan de rechterzijde;

Op zich best vreemd gedrag. Als de spiegel te ver naar binnen gericht staat en ik zet hem vervolgens goed (iets naar buiten) en sla mijn profiel opnieuw op dan staat hij de volgende keer bij het starten te ver naar buiten. Zet ik hem vervolgens weer iets naar binnen, sla mijn profiel opnieuw op, dan staat hij de keer erna te ver naar binnen.
In begin was dit af en toe, nu moet ik hem elke rit goed zetten.

Afgelopen week bij de dealer langs geweest en die geven aan dat de motor waarschijnlijk defect is. Het begint mij nu aardig te irriteren dus ga maar eens een afspraak inplannen.
Vanaf 22.10.2021 Volvo V60CC
Plaats reactie

Terug naar “XC90 vanaf MY2015”