aanvaardbare korting op een V50?

Geleverd vanaf 2003
Plaats reactie
Volvo Jacob
2nd Gear member
Berichten: 90
Lid geworden op: 20.09.2007 - 14:51

Ik lees hier en daar op verschillende fora dat er door de dealer nog weinig extra korting wordt gegeven omdat de topline zogezegd al een schitterende promotie is (-5500 euro).

Ben vorig weekend bij de plaatselijke dealer langsgeweest en die lijkt dit te bevestigen. Geen extra korting gekregen, wel naar geinformeerd.

Wat is nu een aanvaardbare korting in België? Gegeven dat je als partikulier gaat aankloppen, zonder fleetkorting of enige connecties. Kan je ergens korting krijgen of heeft het weinig zin om daar veel moeite (lees: verschillende dealers aflopen) in te steken?

Als je kijkt naar de samenstelling van de eindprijs heb je volgende items:
- basisprijs: kan er hier nog iets van af?
- packs: Topline voor 500 euro ipv 5500 (weinig marge, misschien dat ze die 500 nog willen laten vallen?)
- extra opties: bepaald % korting mogelijk?

Eindprijs van mijn gekozen samenstelling zou 28.500 euro bedragen voor een 2.0D met Topline en nog wat extra opties. Ik kan mij niet inbeelden dat hier niets meer op kan worden afgedongen.

Of verkopen de V50's zo goed dat ze het kunnen permiteren om een klant kwijt te spelen?

Misschien ook interessant om te weten: hoeveel korting/afslag heb je zelf kunnen afdwingen?
Gebruikersavatar
480S60
4th Gear member
Berichten: 802
Lid geworden op: 30.03.2006 - 09:55
Locatie: 's-Hertogenbosch
Contacteer:

op de niet actiepakketten kan je proberen 8% korting te krijgen op de totaal prijs van de auto.

op de actiepakketten kan je proberen 2% korting te krijgen op de totaal prijs van de auto.

Dit is natuurlijk volledig dealer afhankelijk!!!
Met vriendelijke groeten,
Arjen
Gebruikersavatar
pieter007
5th Gear member
Berichten: 1307
Lid geworden op: 23.12.2005 - 14:32
Locatie: Putte , bij mechelen
Contacteer:

vermant gaf mij de beste prijs ,

buiten dan waar ik werk natuurlijk omdat ik daar met personeelskorting zat
mijn volvo: V50 2007 2.0D(black sapphire) /Amazon 1968 B20(hemelblauw)
pa zijn volvo's : s80 2006 2.4D /Amazon 1967 B20 & P1800E
Gebruikersavatar
xc90t6
4th Gear member
Berichten: 685
Lid geworden op: 20.07.2007 - 13:40
Locatie: Onbekend
Contacteer:

carshoppen.

1. Naar andere dealers gaan. Bij je eigen dealer komen en zeggen dat je die prijs kan krijgen bij een andere dealer. Dan geeft die het wel.

2.Optie's er bij onderhandelen. Kan vooral goed bij 2e hands auto's.

3. Wat ook altijd goed is later met optie's er bij komen. En zeggen: Ja ja eigenlijk zou ik bijvoorbeeld er nog Parking Support bij willen hebben. Kan dit er gratis bij o.i.d.

Dit zijn maar tips. Succes
Volvo V60 PIH2
Mercedes E250 CDI
Volvo XC90 T6
Volvo V70 2.4T
Volvo V40 1.8T
Volvo S40 2.4i
Volkswagen Polo 1.4
Gebruikersavatar
liquid_force
6th Gear member
Berichten: 4695
Lid geworden op: 12.11.2005 - 19:18
Locatie: Zürich

xc90t6 schreef: 3. Wat ook altijd goed is later met optie's er bij komen. En zeggen: Ja ja eigenlijk zou ik bijvoorbeeld er nog Parking Support bij willen hebben. Kan dit er gratis bij o.i.d.
nou, zo heb ik nog nooit er iets bij kunnen krijgen ... ik onderhandel als ik daar ben, ga zo diep mogelijk ... maar als ik het op papier heb krijg je er niets meer bij, zeker niet gratis ...

als je kijkt wat de dealer-marges in nederland zijn bijvoorbeeld op een V50 is dat maar iets van 7.5-8% ... en de dealer mag van mij ook heus nog wel er iets op verdienen ... hij heeft er ook het werk ervoor.
Gebruikersavatar
kennethbril
3rd Gear member
Berichten: 406
Lid geworden op: 07.06.2007 - 00:30

Op het autosalon kan je zaken doen . En anders gewoon zoveel dealers aflopen als je kan . Vermant is goed in prijzen , de mijne gaat er ook binnen voor onderhoud.
Mijn volvo : V50 d5 black with toora's 18"; and bodykit
Pa zijn volvo V70 : full option D5 black
Gebruikersavatar
xc90t6
4th Gear member
Berichten: 685
Lid geworden op: 20.07.2007 - 13:40
Locatie: Onbekend
Contacteer:

Je moet wel dealers in de regio opzoeken want anders komen ze misschien met argu's als ja die betalen minder voor hun pand. Werknemers zijn daar goedkoper enz.
Volvo V60 PIH2
Mercedes E250 CDI
Volvo XC90 T6
Volvo V70 2.4T
Volvo V40 1.8T
Volvo S40 2.4i
Volkswagen Polo 1.4
Volvo Jacob
2nd Gear member
Berichten: 90
Lid geworden op: 20.09.2007 - 14:51

xc90t6 schreef:carshoppen.

1. Naar andere dealers gaan. Bij je eigen dealer komen en zeggen dat je die prijs kan krijgen bij een andere dealer. Dan geeft die het wel
Vandaag na het werk nog bij twee dealers binnengewipt, liggen toevallig op mijn route naar huis. En daar dus telkens hetzelfde verhaal: geen korting, topline voor 500 euro is al een korting van 20%.

Natuurlijk, als ik nergens een opening kan forceren is het moeilijk om de dealers tegen elkaar op te zetten. Op een offerte van exact 28956 euro vind ik dat toch wel straf.
Gebruikersavatar
kennethbril
3rd Gear member
Berichten: 406
Lid geworden op: 07.06.2007 - 00:30

Ge kunt altijd zeggen dat uw vrouw een brokkenpiloot is en veel schade zal aanrichten aan de auto zodat hij veel binnen moet voor herstelling . Hier verdient de garage natuurlijk veel aan .Vraag hier korting voor hé lol
Je kan altijd voor een S40 gaan hé kost zowiezo al minder of de 1.6 diesel . En korting is tegenwoordig beperkt . Extra opties daarentegen zoals winterbanden en velgen , dakrails , fietsdragers kan je altijd afsnoepen.
Ik heb bij de mijne dakdragers gekregen , extra setje velgen met winterband, fietsdrager voor op het dak , en volvo bekers
Mijn volvo : V50 d5 black with toora's 18"; and bodykit
Pa zijn volvo V70 : full option D5 black
Gebruikersavatar
xc90t6
4th Gear member
Berichten: 685
Lid geworden op: 20.07.2007 - 13:40
Locatie: Onbekend
Contacteer:

Dakdragers kan je er makkelijk op 't laatst bij laten doen. Wat jij hebt gedaan Volvo Jacob is niet echt goed. Je moet gewoon rustig op een zaterdacg langs gaan en vrouw/vrienden en kinderen (als je die hebt) meenemen. En dan er rustig voor gaan zitten. Als jij om 17.00 langs komt kan je denk ik minder korting regelen.
Volvo V60 PIH2
Mercedes E250 CDI
Volvo XC90 T6
Volvo V70 2.4T
Volvo V40 1.8T
Volvo S40 2.4i
Volkswagen Polo 1.4
Plaats reactie

Terug naar “S40 - V50 series”