Ik ben dus sinds kort, dinsdagmiddag om precies te zijn, eigenaar van een 2de hands Volvo V40 van het jaar 2000. Het is een 1.9 diesel uitvoering met al 172.000 km op de teller, wat niet erg veel is voor een volvo. Daar het een leasing wagen was veronderstel ik dat hij altijd correct onderhouden geweest is, zoals het onderhoudsboekje ook laat uitschijnen.
Nu zag ik wel dat er een beetje water bij het reservewiel stond, ik heb dit gewoon uitgekuist. Duidt dat water op een probleem ergens?
Het starten ging vanmorgen ook niet zo gemakkelijk, waarschijnlijk is het de gloeikaars die wat versleten is?
Kersverse Volvo-eigenaar
- MDA
- 5th Gear member
- Berichten: 1068
- Lid geworden op: 22.03.2006 - 15:09
- Locatie: Leiden
Gefeliciteerd! klinkt als een mooie auto. Ga je een keer foto's plaatsen in de 'even voorstellen' rubriek? (of bij de 'foto van mijn volvo')Tibs schreef:Ik ben dus sinds kort, dinsdagmiddag om precies te zijn, eigenaar van een 2de hands Volvo V40 van het jaar 2000. Het is een 1.9 diesel uitvoering met al 172.000 km op de teller, wat niet erg veel is voor een volvo. Daar het een leasing wagen was veronderstel ik dat hij altijd correct onderhouden geweest is, zoals het onderhoudsboekje ook laat uitschijnen.
Is een bekend euveltje... zoek maar een beetje in deze rubriek en je zal er veel meer over vinden. Ik weet uit mijn hoofd niet meer wat de precieze bron van het water was, maar wel dat meer mensen dit hebben gemeld hier.Tibs schreef: Nu zag ik wel dat er een beetje water bij het reservewiel stond, ik heb dit gewoon uitgekuist. Duidt dat water op een probleem ergens?
En veel plezier met je V40 natuurlijk!
V40 phI 2.0 16v, vol leder, airco, VDO nav, Roofrails en bekrast door een stuk tuig!
-
- 2nd Gear member
- Berichten: 94
- Lid geworden op: 27.09.2007 - 10:26
Dank u wel, ik zal de foto's direct posten.
In verband met dat probleempje met dat water. Ik hebde auto gewassen met de hogedruk en zie dat er een klein druppeltje bij het reservewiel staat, zolang dit beperkt blijft zal ik er niet van wakker liggen.
In verband met dat probleempje met dat water. Ik hebde auto gewassen met de hogedruk en zie dat er een klein druppeltje bij het reservewiel staat, zolang dit beperkt blijft zal ik er niet van wakker liggen.

MY2019 Volvo V60 - D3
MY2003 Toyota Avensis Wagon - 2.0 D4-D (Wife’s car)
MY2000 Volvo V40 - 1.9d
MY2003 Toyota Avensis Wagon - 2.0 D4-D (Wife’s car)
MY2000 Volvo V40 - 1.9d