Nog steeds slecht lopen 440 turbo

Alles over de 440 / 460
Plaats reactie
Gebruikersavatar
bu swier
2nd Gear member
Berichten: 154
Lid geworden op: 07.01.2007 - 21:30
Locatie: Hem (Venhuizen)

Hallo,
Mijn volvo 440 turbo loopt nog steeds koud heel erg raar. Ik heb het volgende al gecheckt en vervangen: Stappenmotor, lambdasonde is goed en de lmm is goed. Nou heb ik vanmiddag een sensorstekker net onder de gasklep losgetrokken en toen liep hij veel mooier. Motor uitgedaan en herstarte maar starten niet meer. Dus sensor stekker weer vastgezet. Maar ik vertrouw dee sencor niet. Wat is dit voor sensor. Gr Marcel
Gebruikersavatar
AndorabLe
4th Gear member
Berichten: 788
Lid geworden op: 31.12.2005 - 03:52
Locatie: Veghel
Contacteer:

Dat is een temperatuursensor.

Symptomen als die kapot of slecht is:
- onregelmatig stationair (Hoe verder de sensor kapot is, hoe groter de schommeling)
- niet goed door willen trekken als de motor op temperatuur is
1995 480 GT Turbo
http://andorable.nl
sjoerdb
5th Gear member
Berichten: 1429
Lid geworden op: 19.11.2006 - 16:35
Locatie: venhuizen

temp-sensor van mijn 480 es proberen? lekker in de buurt. mogelijk kan het dezelfde wezen en hebben we een betere verdachte. stuur maar berichtje.

ik zag je vanmiddag nog rijden richting blokker, dus rijden doe je er wel gewoon mee.
volvo 480ES
volvo 440 1.9 TD
volvo V40 1.9D 115PK(getuned naar 144pk)
Skoda octavia 1.6D greenline businessline 2014
Gebruikersavatar
Iroll
6th Gear member
Berichten: 4440
Lid geworden op: 09.12.2006 - 17:46
Locatie: Zeist

Nou heb ik vanmiddag een sensorstekker net onder de gasklep losgetrokken en toen liep hij veel mooier.
Dat is de gasklepsensor, een zwart kastje onder de gasklep. Je kan kijken of hij werkt/goed staat afgesteld door het contact aan te zetten, dus niet starten. Daarna open je de gasklep heel langzaam met de hand. Luister of je vlak na het openen van de gasklep een klik hoort. Dan werkt hij en staat hij goed afgesteld. Geen klik dan de bevestigings schroefjes van de gks iets lossen en hem iets terugdraaien tot je een klik hoort, zo afstellen dat er een klik hoorbaar is net na het openen. Hoor je helemaal geen klik dan istie stuk.
Gebruikersavatar
bu swier
2nd Gear member
Berichten: 154
Lid geworden op: 07.01.2007 - 21:30
Locatie: Hem (Venhuizen)

ik haal wel zo'n nieuwe sensor want vertrouw hem niet Andorable bedank voor je info
Plaats reactie

Terug naar “De Volvo 440 - 460 series algemeen”