speakers s80

In deze rubriek alle vragen en opmerkingen die met beeld en geluid te maken hebben voor alle modellen.
Plaats reactie
gast04
Starter
Berichten: 6
Lid geworden op: 12.01.2008 - 20:31

Ik heb in mijn s80 een Alpine IDA-X001 gemonteerd in de deuren zitten de standaard speakers in de hoedplank ovale 3 weg jbl speakers in de kofferbak een infinity sub gekoppeld aan een jbl monoversterker. Ik heb de volgende twee problemen de speakers in de achterdeuren resoneren verschrikkelijk met een klein beetje bas is het een getril en gekraak van jewelste.
En indien ik de radio een beetje erg hard zet slaat hij dood dan komt er geen muziek meer uit. Indien ik volume dan weer terug draai doet hij het weer.
Gebruikersavatar
Exeres
6th Gear member
Berichten: 2762
Lid geworden op: 26.09.2007 - 15:09
Locatie: Het rustige Waasland

dat je radio uitvalt, komt mss omdat je kabeltjes aan je boxen je chassis raken. (door de trillingen) heb dit ook gehad, en nu heb ik ze nog eens goed ingetaped, en geen last meer van. De nieuwste radio's zijn namelijk beveiligd tegen dit soort 'stroomstoringen' en geven op dat moment geen geluid meer.

Hopelijk ben je er iets mee..

grtz
Maarten

Volvo V60

Volvo V50
Volvo 940
Plaats reactie

Terug naar “Algemeen A-V-N”