Ik heb een 480 ES uit '87 en heeft nog al kuren. Zo doet het knipperlicht het soms niet en soms wel. Wanneer ik start gaan de ruitenwissers een paar keer op en neer en de sproeiers sproeien een paar keer. Soms gaan ze zelfs niet meer uit.
Ik heb alle contacten bij de zekeringen en op de CEM schoongemaakt en ingespoten met contactspray. Maar dat heeft niet geholpen. Weet iemand waar dat aan kan liggen?
elektrisch probleem
- Iroll
- 6th Gear member
- Berichten: 4440
- Lid geworden op: 09.12.2006 - 17:46
- Locatie: Zeist
Ligt aan de CEM. Al deze componenten (knippers, ruitenwissers) worden door de CEM aangestuurd. Misschien een keertje lekkage gehad en is er water ingekomen, is een bekend probleem op die plek. Vervangen is eigenlijk de enige optie vermoed ik. Wouter van onderdeel nodig heeft er waarschijnlijk wel eentje voor je liggen.
http://www.onderdeel-nodig.nl/
http://www.onderdeel-nodig.nl/
- Lex!
- 2nd Gear member
- Berichten: 157
- Lid geworden op: 10.07.2007 - 21:32
- Locatie: Utrecht
Voordat je een andere dure CEM gaat kopen kun je ook eerst de schakelaars vervangen door andere (de knipperlicht en ruitenwisser schakelaars / hendels) Mijn knipperlichten vertoonden ook opeens rare kuren, en na het vervangen van de schakelaar was het probleem verholpen. Schakelaars zijn snel te vervangen, +/- 5 tot 10 minuten per schakelaar. En deze zijn ietsje pietsje goedkoper dan een andere CEM denk ik
Succes ermee!

480Turbo
460 2.0i
S40 1.8 G3
460 2.0i
S40 1.8 G3