
Ik dacht dat jullie het misschien wel leuk vonden om deze foto's te zien.
Ik vindt het eindresultaat er zeer geslaagd uit zien! En ik ben er maar zo'n 4 uurtjes mee bezig geweest, maar dan heb je wel wat

Groetjes.
Dat viel mij ook al op...arnoud. schreef:Je weet dat je met bijna 30 graden buiten nog op je winterbanden aan het rijden bent he?
Edgar schreef:Dat viel mij ook al op...arnoud. schreef:Je weet dat je met bijna 30 graden buiten nog op je winterbanden aan het rijden bent he?
Ik vind het een mooie upgrade, en ik geloof niet dat de waarde van je auto minder wordt, en anders spuit je ze gewoon zwart
Ik zal morgen proberen een foto te plaatsen van de hele auto.Stevys88 schreef:Ik vind het mooi gedaan, alleen vind ik het niet bij de auto passen. Als het nou een rode C30 was geweest --> maar nu, nee.
Miss idd een foto van de gehele auto --> beter zicht op het geheel.