Volvo specialist regio Zeeland

In deze rubriek dus alleen over de V70 met 'schouders'.
Ga voor de V70 Classic (dus het 850 model) naar de 850 rubriek.
Plaats reactie
Gebruikersavatar
Bas en Jee
1st Gear member
Berichten: 14
Lid geworden op: 18.01.2006 - 00:32
Locatie: Vlissingen

Hallo allemaal,
Ik heb mij afgelopen vrijdag een Volvo V70 2.5D nieuw model aangeschaft van december 2000. Ik ben nu op zoek naar een Volvo specialist bij mij in de buurt, daar ik inmiddels uit dit forum begrepen heb dat dealer onderhoud behoorlijk in de kosten kan oplopen. Het geldt, denk ik, voor iedere dealer onderhouden auto. Ik ben woonachtig te Vlissingen. Ik heb me inmiddels al rot gegoogeld hiernaar, en ben zo dus ook op dit forum terechtgekomen.
Kan iemand mij misschien ook vertellen of bij 245,000 km de auto een kleine- of een grote beurt nodig heeft? Over 3.000 km is hij namelijk aan de beurt. Helaas heb ik bij de aankoop geen onderhouds- en instructie boekje erbij gekregen. Heb wel gezien bij de verkopende Bovag garage dat de auto volgens de Nationale auto pas wel op de 15.000 km intervallen een bezoek aan de garage heeft gehad. Ik ga er dus vanuit dat de wagen keurig is onderhouden. Alvast bedankt voor de reacties.
Bas
bert67
4th Gear member
Berichten: 630
Lid geworden op: 28.11.2005 - 22:59
Locatie: Burgh-Haamstede

Ik sluit me bij deze vraag aan. Dealer vraagt idd wel hoofdprijs. Ben overigens nu een keer of 3 bij de dealer geweest, wel netjes geholpen tot nu toe.
sjoebert
2nd Gear member
Berichten: 91
Lid geworden op: 09.11.2005 - 14:51

stuur maar een pm voor onderhoud.
eventueel bijklussen.... voor weinig aan alle volvo`s :)
sambroed
1st Gear member
Berichten: 10
Lid geworden op: 15.06.2005 - 16:57

Kijk eens op www.volvodokter.nl
Heeft zeer veel ervaring met Volvo.
volvo20v
Starter
Berichten: 1
Lid geworden op: 14.01.2007 - 12:33

ga naar belgie toe scheelt de helft, voor zeeland zou ik zeggen
volvo van kasteren in sint-niklaas heb daar goeie ervaring mee.
Plaats reactie

Terug naar “V70 MY2000 t/m MY2008”