Ik ben Roderic en 35 jaar, woonachtig met vriendin en kinderen (en de nodige huisdieren :shock: ) in Den Haag.
Mijn grootste hobby en passie is echter niet Volvo, maar BMW.
Ik ben in het bezit van een BMW E34 525i Touring. Dat is de stationwagon versie van de 5 serie, welke van 1992 tot en met 1996 werden gebouwd.
Gezien ik deze wagen in zijn geheel ga restaureren en daar erg veel tijd en geld in gaat zitten, was ik op zoek naar een vervangend wagentje.
Ik wou er niet veel geld aan uitgeven en ben zo tegen een rode Volvo 440 GLT 2.0i uit 1993 gelopen. Het wagentje heeft 320.000+ km gereden, maar gaat nog als de brandweer.

Vanwege de prijs (200 euro

Ik heb zelf deze wagen net een week trouwens.
Ik hoop dat ik hier wel wat technische vragen kan stellen, mocht ik die hebben. (Ik heb er al wel een paar, maar zal eerst zien of ik wat kan vinden voor ik vraag.