Al jaren lang ben ik gecharmeerd van de looks van nagenoeg elke Volvo en vind ik dat elk model zijn eigen charmes heeft zoals naar mijn menig maar weinig andere auto's dat hebben. Ongeacht het bouwjaar kijk ik met een glimlach nagenoeg elke Volvo na.
Mijn ouders hebben voorheen diverse 240's gehad waar ook ik van heb genoten, maar wegens een auto van de zaak is dat helaas niet meer het geval.
Nu ben ik flink aan het piekeren om zelf een Volvo aan te schaffen en het liefst op LPG omdat ik rond de 35.000 km per jaar rijdt.
Ik heb helaas niet veel kaas gegeten van de technische weetjes van de Volvo's. Dus ik hoop dat er hier mensen zijn die mij een eindje op weg kunnen helpen.
In het kort is de vraag dus eigenlijk, waar moet ik op letten bij aanschaf van een Volvo op LPG? Zijn er bijvoorbeeld motoren die wat dat betreft af te raden zijn?
Ik voeg er nog even aan toe dat het beslist geen jonge auto gaat worden omdat het budget enigsinds beperkt is.
Hopende op een reactie (of meerdere

Vriendelijke groeten,
Pascal.