
Ik kan van iemand met een S40 verstralers krijgen. Is dat een kwestie van inbouwen, sterkkers aansluiten en en lichtschakelaar blok of knopje? omzetten?
Ik kan van diezelfde iemand de boardcomputer krijgen, dus ik dacht blok omzetten et voìlá maar nu zegt m'n dealer dat er ook nog èn software geïnstalleerd moet worden èn nog een kabel ergens tussen moet?
Ik wil ook graag electrische kindersloten achterin hebben. Weet iemand of hiervoor de bedrading er al ligt en het dus een kwestie is van sloten en schakelaar erin jassen of was dat echt strikt een af-fabriek te bestellen optie?
Ik wil misschien m'n hele speakerset (dash/deur/D-stijl/woofer) vervangen voor zwaardere (niet volvo). Kan dat of past dat niet?
Veel vragen he? Zal er vast nog wel meer stellen in de toekomst!
gr. Edwin.
