Zonneband op S40

Stel hier alle niet-technische Volvo-zaken aan de orde. Technische vragen stel je in de rubriek van het betreffende model.
Plaats reactie
Gebruikersavatar
lancer
6th Gear member
Berichten: 3140
Lid geworden op: 31.05.2006 - 17:06

Ik heb 's ochtends altijd veel last van de zon die tussen de zonnekleppen en de spiegel door komt. Ook regelmatig last van de zon die dan weer net links, dan weer net rechts van de A-stijl zit, zodat je met je zonneklep blijft rommelen.

Zonneklepverlengers doen het niet echt. Valler er nogal eens af bij het verstellen of zitten voor de binnenspiegel.

Er was een tijd dat iedere Volvo met getint glas was voorzien van een zonneband. Ook nu nog op de S60 en V70/S80 etc. als optie. Maar niet voor de C30/S40/V50/C70. Wellicht dat het op een niet orginele Volvo vooruit wel te krijgen, maar die zijn meestal dunner en brengen weer andere problemen met zich mee, naast dat het een hele dure oplossing is.

Heeft iemand wel eens een goede plak/folie zonneband gezien, die de auto niet meteen een uitstraling geeft die er niet bij hoort? Dus een die van een afstandje moeilijk te onderscheiden is van een zonneband die in het glas zit?
Gebruikersavatar
Wiebe
5th Gear member
Berichten: 1656
Lid geworden op: 02.03.2008 - 14:52
Locatie: Leeuwarden
Contacteer:

Zijn genoeg van die zonnebanden met Hardcore erop te krijgen :P
Volvo 854 GLT 2.5i 20V '92 - Van alles erop! Polar White - 242.000KM
Volvo S40 1.8 16V '98 - Deimos velgen - Half leder - Airco - 200.000KM (Broer)
Volvo 440 GL 1.8 '93 - Pollux velgen - Vol leer - Airco - 230.000KM VERKOCHT

Always a pleasure to drive...
Plaats reactie

Terug naar “Volvo algemeen (niet technisch)”