Volvo S40, 2.4 Benzine, mei 2004.
Na het afzetten van de motor blijft er een pomp lopen. Deze is duidelijk van binnen en buiten te horen. De pomp wordt loeiheet en is alleen uit te zetten door de polen van de accu te halen. Wanneer het contact vervolgens weer wordt aangezet begint de pomp weer direct te lopen. De pomp zit linksvoor onder de motorkap. Ik heb de pomp electronisch ontkoppeld, maar de auto lijkt nog normaal te reageren. Heeft iemand enig idee waar deze pomp voor dient en hoe e.e.a. kan worden opgelost. Vrijdag bel ik de garage.
Gr Peter
pomp linksvoor blijft lopen na uitzetten motor (s40, 2.4)
-
- 1st Gear member
- Berichten: 27
- Lid geworden op: 04.01.2008 - 20:50
Ik denk dat je de vacuumpomp bedoelt. (trek misschien eens een foto om zeker te zijn).
Misschien zit er ergens in je vacuumsysteem (bvb van de rembekrachtiger) een lek zodat die vacuumpomp blijft draaien om het vacuum in stand te houden ?
Misschien zit er ergens in je vacuumsysteem (bvb van de rembekrachtiger) een lek zodat die vacuumpomp blijft draaien om het vacuum in stand te houden ?