Controlelampje

De laatste serie achterwielaangedreven Volvo's
Plaats reactie
hb1295
2nd Gear member
Berichten: 148
Lid geworden op: 07.07.2009 - 12:34

opgelost
Gebruikersavatar
Msuidgeest
Geartronic member
Berichten: 21419
Lid geworden op: 23.06.2007 - 23:15
Locatie: Flevoland
Contacteer:

Ik vermoed dat jij een Duitse Volvo hebt.

In Duitsland is het verplicht om een controlesysteem te hebben waarmee duidelijk wordt dat de knipperlichten op een aanhanger ook gecontroleerd kunnen worden. Hoe het werkt, weet ik even niet maar wellicht heb je een speciaal knipperrelais dat de werking kan controleren.

Neem eens contact op met een Duitse dealer?
Mark


Leef met vlag en wimpel, maar hou het simpel.

[Installateurs gezocht:
https://wouda.nl/vacatures]
Guestuser

Hoi,

Als je een trekhaak hebt, heb je ook het controlelampje om je knippers van je aanhangwagen/caravan te "controleren". Als het goed is werkt dit lampje op het moment dat je of richting aan geeft of de alarmlichten aanzet.
Als het goed is bestaat je knipperlicht relais uit vier pinnen in plaats van drie pinnen.

Groetjes Wim
Mathy
2nd Gear member
Berichten: 67
Lid geworden op: 01.03.2008 - 01:16

Hallo hb1295

Ik heb nog wel een inbouwhandleiding waarin staat hoe je zoiets aansluit in een 740. Ik heb het idee dat het daar iets anders werkt dan bij de 940, maar misschien heb je er toch iets aan. Stuur maar even een PB met daarin je emailadres en een herinnering waar het over gaat.

groetjes

Mathy
Plaats reactie

Terug naar “De 740 - 760 - 780 / 940-960 en S/V90”