'Performance' audio aangepast -> aanrader!

Geleverd vanaf 2003
Gebruikersavatar
Christopher
3rd Gear member
Berichten: 468
Lid geworden op: 08.02.2009 - 20:34
Locatie: Flevoland, Nederland

Ja, popnagels uitboren en opnieuw poppen denk ik.
Achter zitten de tweeters wel in de speakers? of heb je daar ook aparte tweeters?
S40 2.0D - Barents Blue Momentum
Gebruikersavatar
Exeres
6th Gear member
Berichten: 2762
Lid geworden op: 26.09.2007 - 15:09
Locatie: Het rustige Waasland

Ik heb achteraan ook aparte tweeters zitten.
Maarten

Volvo V60

Volvo V50
Volvo 940
Gebruikersavatar
Graph-x
4th Gear member
Berichten: 501
Lid geworden op: 23.09.2006 - 08:40

Ja, daar heb ik ook tweeters. Ik blijf je het antwoord schuldig of het popnagels waren. Voor mij is het in maart 2jaar gelden dat ik dit heb gedaan.
Gebruikersavatar
BillyBob
5th Gear member
Berichten: 1060
Lid geworden op: 11.09.2008 - 12:42

Graph-x schreef:De achterspeakers bij jullie ook van papier dus?
Nee, ik heb ze van de premium sound er in gezet (8651211), die zijn stukken beter.
Dit interesseert me ook wel! Kan je die gewoon los bestellen of moet je op zoek bij de sloop?
V40 Phase3 (2003) / 1.9d 115 pk / Business Line
V50 MY2009 / Black Sapphire / Off-black leder / Momentum Top Line
V60 MY2013 D2 Momentum / Caspian Blue / 17" Njord / Family Pack
V60 MY2017 D2 Momentum / Magic Blue / Winter Pack
V60 MY2022 T6 Recharge Inscription / Pine Grey
Gebruikersavatar
Graph-x
4th Gear member
Berichten: 501
Lid geworden op: 23.09.2006 - 08:40

Die kun je los bestellen per stuk, je heb er twee nodig maar dat wist iedereen al.
Op de sloop kun je proberen maar dit type is erg weinig verkocht.
Auto's met premium sound kom je nagenoeg niet tegen.
Whimbrel
1st Gear member
Berichten: 16
Lid geworden op: 31.07.2009 - 15:37

Mijn v50 uit 2008 met Performance audio heeft standaard al tweeters in de spiegelkappen en dat maakt dat het geluid al behoorlijk goed is. Maar ik ga binnenkort toch eea aanpassen. Eerste werk is inbouwen van tweeters achterin.

Weet iemand of de voorbereide aansluiting die er voor de tweeters aanwezig is, ook werkt bij Performance audio? M.a.w. zit er ergens een scheidingsfilter ingebouwd of moet dit nog ingebouwd worden?
V50 1.8 Barents Blue Edition I, MY09
Gebruikersavatar
Graph-x
4th Gear member
Berichten: 501
Lid geworden op: 23.09.2006 - 08:40

Het zou wel werken maar je hebt geen iqualizer om alles af te stellen.
Mir
3rd Gear member
Berichten: 428
Lid geworden op: 28.05.2008 - 13:08

Ik zie dat jullie ook het 1 en ander isoleren. Ik heb met mijn s40 my09 last van irritante resonatie in mijn achter deuren. Het zijn voornamelijk de deur hendels. M'n dealer heeft deze al afgesteld, maar dit heeft niet echt geholpen.

Iemand ervaring hiermee?
Gebruikersavatar
Graph-x
4th Gear member
Berichten: 501
Lid geworden op: 23.09.2006 - 08:40

ok, zo als belooft de prijs van de luidspreker achter.
Deze kosten 75,68 per stuk incl. btw maar excl. montage.
Dat had ik tenslotte zelf gedaan.
ampie
1st Gear member
Berichten: 36
Lid geworden op: 24.10.2009 - 17:19

Verkoopt niemand deze pioneer boxen 2dehands? :D
Gebruikersavatar
snorremans
5th Gear member
Berichten: 2297
Lid geworden op: 07.03.2005 - 20:34
Locatie: Zeist

ampie schreef:Verkoopt niemand deze pioneer boxen 2dehands? :D
Welk type van Pioneer is het ????
V50 Momentum 2.4 140 PK , 170 PK by Rica, Flint Grey Pearl:2004
Mobility,Winter,Estate,Audioline High Performance, Pioneer TS-WX 610A
Tethys 17 inch,
Spacers 10 mm ( tussen lager en naaf )
Xenon,
Dubbele uitlaat,
Dakspoiler,
Body pakket,
Roofrails zilver,
Sunblinds,
Elektrischverstelb. en verw. lederen stoelen,
Trekhaak,
ECU spacer 14 mm,
Darkwood interieur, stuur en pook knop

Heden Mercedes B 220 ( 2020 ) 194 PK.
sequence
5th Gear member
Berichten: 1370
Lid geworden op: 27.12.2008 - 19:41

Christopher schreef:Nu hopen dat het ook bijna klinkt zoals High Performance...
Ik mis alleen de equalizer in de software, maar kom misschien verder wel in de buurt. :)
High Performance audio heeft natuurlijk ook een versterker achterin zitten, dat maakt ook veel uit in de kwaliteit...
V40 T2 Nordic+
Gebruikersavatar
Christopher
3rd Gear member
Berichten: 468
Lid geworden op: 08.02.2009 - 20:34
Locatie: Flevoland, Nederland

Ik heb ze er nu een tijdje inzitten, een week of 3 te zien aan mijn vorige post, en moet zeggen dat de kwaliteit toch wel een stuk vooruit is gegaan.

De uitgangen bij mijn audiosysteem zijn maar 4x20W ten opzichte van 4x40W + tweeters, maar ik heb nu wel van 0 tot vol volume scherp geluid. Dat was bij de oude configuratie niet zo.
S40 2.0D - Barents Blue Momentum
Delta 97
2nd Gear member
Berichten: 51
Lid geworden op: 19.07.2009 - 22:01

ik moet mijn ellende er ook nog uitgooien... ik zat zelf te denken aan pioneer, de TS-h1703... en dat twee setjes...

daarnaast zat ik te denken aan Pioneer Spare Tire Subwoofer TS-WX50A
of ga ik dan volledig de verkeerde kant uit?!

iemand ervaring?

ideetje?
als iedereen nu wat types noemt die in de auto's zijn geschroeft met de soort muziek die hij/ zij luistert en daar zijn oordeel over de kwaliteit geeft, misschien hebben we daar wat aan?? :)
Gebruikersavatar
Christopher
3rd Gear member
Berichten: 468
Lid geworden op: 08.02.2009 - 20:34
Locatie: Flevoland, Nederland

Ik heb er een set Focal 165 CA1's in gedaan en mijn oordeel staat hierboven, op aanraden van de winkel en na het luisteren naar hun testopstelling. Het klonk beter dan de Pioneer set die ze daar hadden.

Heb op dit moment de audio wel redelijk ver naar voren staan omdat ik alleen het voorste setje heb vervangen.

Waar denk je trouwens de losse tweeters die bij de speakers van jou zitten aan te sluiten/weg te werken?
S40 2.0D - Barents Blue Momentum
Thamar
4th Gear member
Berichten: 580
Lid geworden op: 09.03.2009 - 20:14
Locatie: Kortrijk
Contacteer:

Allé, heb het er ook op gewaagd.
Had al gezegd bij aankoop van de Volvo dat ik er geen andere speakers zou indraaien, gelukkig is mijn vriendin die uitspraak vergeten ;)

Heb bij de Duitsers een 2 setjes van Pioneer besteld, TS-A170Ci voor een 170€ incl verzending en 2 opbouwringen van Dietz. BE is veel te duur voor al die audio dingen.
Ook de volvo tweeter houders besteld, voor €12.45/stuk kan je niet sukkelen algelijk.

Ben benieuwd ;)
Al zal het inbouwen wrsch wel ff moeten wachten op warmer weer, of tenzij dat ik een klein beetje gerief opzij zet dan kan in even in de (warme) kelder/garage van mijn schoonouders rijden ;)
Thamar
4th Gear member
Berichten: 580
Lid geworden op: 09.03.2009 - 20:14
Locatie: Kortrijk
Contacteer:

Bon, de switch zit erop.
Amai die deurpanelen spannen hard! Het eerste voor portier is het moeilijkste vind ik, vooral omdat'k eerst dacht dat die ventilatieuitgang apart van het deurpaneel is, niet dus.

Speakers plaatsen is op zich niet veel aan, revetten uitboren, nieuwe hollekes boren en vastschroeven.
Ik heb korte M4 boutjes met borgmoeren gebruikt. Die Dietz ringen daar kan je geen popnagels bij gebruiken.


En die clips in montagestand zetten daar heb ik ook even op zitten zoeken en dan maar opgegeven en "the chuck norris way" gebruikt om de panelen weer vast te zetten :D
Wel 1 clip gesneuveld bij het demonteren. Maja, als de boel niet vaststaat bestel ik een resem van die clips en is het snel gefixt natuurlijk.



Qua geluid heb ik nog niet echt kunnen testen, ook beetje tijdgebrek op het einde. Zal voor morgen zijn...
PieterR
Starter
Berichten: 8
Lid geworden op: 19.02.2007 - 19:44

Leuk dat ik na een paar jaar mijn topic weer levend zie!
Heb intussen mijn V50 ingeleverd bij mijn ex-baas, wel even de 4 Pioneers (TS-E1796) en opbouwringen uitgebouwd en weer vervangen door de standaard exemplaren.

Als er iemand geïnteresseerd is dan is een mailtje genoeg. (info@volvo120.nl) Over de prijs worden we het wel eens.

Voor mijn huidige baas weer een V50 besteld, deze keer nieuw, Drive Start/Stop Sport, dus mét fatsoenlijke audio! Nog twee weekjes!

Gr.
Pieter
V50_2.0D
2nd Gear member
Berichten: 90
Lid geworden op: 17.01.2010 - 17:52

Gefeliciteerd Pieter!

Heeft iemand eigenlijk ervaringen met bitumen matten in de deuren van de V50. In mijn vorige auto had ik de deuren volledig gedempt, maar ik heb hier een specifiek setjes liggen van Dynamat (bitumen met een toplaag er over). Ik heb de deurpanelen nog niet los gehad, dus kan iemand mij vertellen of er standaard al een vorm van demping zit (direct achter de speakers)?
Plaats reactie

Terug naar “S40 - V50 series”