turbo slang 185 pk D5 alweer los

In deze rubriek dus alleen over de V70 met 'schouders'.
Ga voor de V70 Classic (dus het 850 model) naar de 850 rubriek.
Plaats reactie
Gebruikersavatar
NielsPHEV
7th Gear member
Berichten: 5303
Lid geworden op: 14.09.2004 - 20:13

Vorige week op de duitse autobahn was het weer zoveer. Geen motorvermogen en een blazend geluid van achter het schutbord. Snel de RTI de dichst bijzijnde Volvo dealer laten zoeken om de auto te laten repareren.

Bleek dat de perslang van de turbo er weer was afgeschoten. Deze zit onder op het motorblok met twee ielige plastic aansluitpuntjes en een boutje vast en daar breekt ie dus elke keer af. Verolgens is de slang een beetje knullig op de turbo geklemd en plopt ie er eenvoudig af. Niet ernstig wel irritant.

De lokale garagehouder wist met te vertellen dat dit een veel voorkomend probleem was met de 185 pk D5. Maar gelukkig er was een oplossing.

De beste man heeft twee stukjes strip bevestigd op het motorblok onder de boutjes waar de kunstof aansluitingen vast zaten, de pakking op de turbo vervangen, de slang gemonteerd en de slang middels grote slangenklemmen om de stukjes strip vast gezet. Zit nu zo vast als een huis.

.............
Gast

Dit vraagt natuurlijk om foto's. :P
Gebruikersavatar
NielsPHEV
7th Gear member
Berichten: 5303
Lid geworden op: 14.09.2004 - 20:13

tja heb fotos gemaakt van de gebroken ophangpunten en de losgebroken ophangpuntjes.... maar die krijg ik niet van mijn 5 jaar oude nokia af zal er nog wat mee freaken.
Plaats reactie

Terug naar “V70 MY2000 t/m MY2008”