Eerste poetsbeurt

Techniek die meerdere modellen betreft. Alles wat niet persé modelgebonden is. Ga voor vragen over jouw model naar een van de modellenrubrieken!
Plaats reactie
Gebruikersavatar
Stilo
3rd Gear member
Berichten: 323
Lid geworden op: 12.02.2006 - 19:55

Sinds een paar weken ben ik in het bezit van een nieuwe V50 (tevens mijn eerste - en waarschijnlijk niet laatste - Volvo). Voor de liefhebbers, zie http://www.volvo-forum.nl/viewtopic.php?t=5062

Omdat ik nu al gek wordt van alle kamikaze-insecten en andere vuiltjes wil ik mijn auto eens goed in de was zetten.

Bij eerdere auto's heb ik meestal de carwash gebruikt, maar dat durf ik met deze nieuwe aanwinst niet echt aan. Echt goed poetsen heb ik eigenlijk nooit eerder gedaan (i know, shame on me :) )

Ik hoor graag jullie mening over welke was ik best kan gebruiken. Ook andere poetstips zijn zeer welkom. Ik heb overigens pareleffect lak.

Mijn dank is groot!

PS Mods: wist niet zeker of ik 'poetsen' nu onder techniek moet plaatsen. Zo niet, dan zullen jullie dit topic ongetwijfeld verplaatsen.
Gebruikersavatar
Hans
8th Gear member
Berichten: 10603
Lid geworden op: 31.07.2005 - 20:41
Locatie: Z.O.Brabant
Contacteer:

Neem gewoon een emmer met warm water en doe daar een dopje auto-shampoo van de automaterialen-speciaalzaak bij. Verder nodig, een zachte spons en een leren zeem.

Veel plezier. In de was zetten zal (nog) niet nodig zijn.
Veni,Vidi,Nates calce concidi

Volvo V40 D2 MY2013
Gebruikersavatar
Stilo
3rd Gear member
Berichten: 323
Lid geworden op: 12.02.2006 - 19:55

hans anesthesie schreef:Neem gewoon een emmer met warm water en doe daar een dopje auto-shampoo van de automaterialen-speciaalzaak bij. Verder nodig, een zachte spons en een leren zeem.

Veel plezier. In de was zetten zal (nog) niet nodig zijn.

Bedankt, Hans.

Dat klinkt goed, maar is het niet zo dat wanneer je je auto goed in de was zet, vuil minder snel aanhecht en hij dus gewoon schoner blijft?
Gebruikersavatar
BertjeB
3rd Gear member
Berichten: 359
Lid geworden op: 14.04.2006 - 18:53
Locatie: Lelystad

Dat laagje heeft jou nieuwe auto nog wel van de dealer!
sluit me aan bij hans, lekker wassen afzemen en genieten!!
in de was zetten kun je doen als water op je schone wagen niet meer mooi "pareltjes" vormt.


greetzzzz Bert.
Nu:
Volvo S80 Dynamic D(ikke)5 uut 2002 204.000 km's op metis
in de couleur Black sapphire metallic.

Uitstapje:
VW Passat 1.9 TDI variant.

Vroegah:
S80 2.5D 1999 nautic blue pearl Limited edition.
340.000+ km's and not cruising anymore! R.I.P
Gebruikersavatar
Stilo
3rd Gear member
Berichten: 323
Lid geworden op: 12.02.2006 - 19:55

Bedankt, Heren!
Plaats reactie

Terug naar “Techniek overig”