ondersteuning dorpel

Dus niet Amazone, zoals veel gezegd wordt.
Plaats reactie
Berrie
2nd Gear member
Berichten: 238
Lid geworden op: 09.08.2009 - 18:16
Locatie: Dronten

Ik ben bezig een amazon te restaureren. Nu wil ik de dorpel vervangen. Deze bestaat uit een binnendorpel en een buitendorpel waarover weer een stuk plaatwerk komt. Nu is mijn buitendorpel (met ronde gaten) slecht en wil ik deze vervangen. wanneer ik deze loshaal moet ik dan de auto nog ondersteunen om vervorming te verkomen? De binnendorpel blijft gewoon zitten. Ter info de auto hangt in een kantelbrug.

mvrgr
Berrie
Gebruikersavatar
v700r
5th Gear member
Berichten: 1127
Lid geworden op: 23.10.2006 - 09:48
Locatie: Alphen aan den Rijn

Buitendorpel met ronde gaten??!
Groeten van Frans.
Gebruikersavatar
admiral
5th Gear member
Berichten: 1545
Lid geworden op: 18.04.2007 - 21:49

v700r schreef:Buitendorpel met ronde gaten??!
Volgens mij bedoeld ie dat zijn buiten dorpel ook krokant is en omdat deze waarschijnlijk ook vervangen dient te worden wil ie gelijk ook de versteviging met ronde gaten vervangen.

Als je dus beide weg haalt moet dan dat deel verstevigd worden als je middels een horizontaal profiel die doorzakken moet voorkomen.

Ik denk het niet want de A en de B stijlen rusten op het uiteinde van de dorpel en dan hebt om doorzakken te voorkomen ook nog is de langsdrager die onder de auto loopt. (van voor naar achter)

Maar voorkomen is beter dan genezen.
Plaats reactie

Terug naar “De Amazon”