Het zou maar zo kunnen volgens dealer niet maar ja.
Volgende kuren heb ik gehad dat Anti-skid,Storing Remsysteem waarna die vaak niet wilde starten,kachel deed raar ene kant koud andere kant warm,portier rechts werkte niet altijd mee, achter kofferklep hetzelfde wilde niet altijd open, dat ie in noodloop ging, als een gek stotteren dit zou door de stekker kunnen komen omdat ie Dan waarschijnlijk op breken stond.
Beste mensen daar ben ik dan weer heb niet veel tijd gehad om achter de pc zitten maar goed heb dus Ramon gebeld en die heeft de auto kleine 2 wkn gehad en aan gewerkt enz enz. en tot heden heb ik GOD zij dank nog niet een probleem gehad het is starten en lopen dus mensen jullie weten nu zeker weten bij wie je moet wezen,ik had echt "ramp auto" bijna maar nu niet meer.
Ramon bij deze thanks voor je geweldige resultaten.
Oh R. nog ong.3dkm dan ga ik je weer lastigvallen ok.............
De meeste fouten zaten in de aansturing van een aantal relais,waardoor deze niet goed werkte en stuk zijn gegaan.
Plus een aantal fouten in de bedrading en de aansturing van de EGR klep.
Waarschijnlijk is er een keer een fout gemaakt bij andere werkzaamheden of bij het eerder zoeken naar de storingen.
Het zoeken heeft even geduurd,maar dan heb je er ook wat voor terug.
Knap werk R kwadraat ! =D>
Ik heb respect voor mensen die het niet meteen opgeven, maar zoveel eer in hun werk stellen dat ze de oplossing echt zoeken. Niet ten koste van alles natuurlijk, maar zoals je zelf al zei, voor de meeste problemen is een oplossing. Heel veel plezier van je "vernieuwde" auto Bram01 !