motorcomp udate
-
- 1st Gear member
- Berichten: 10
- Lid geworden op: 29.12.2006 - 14:30
aangezien mijn v40 1999 automaat op lpg zeer langzaam is (langzamer dan 1.6 lpg) overweeg ik om de motorcomputer te updaten, volgens de dealer is dat mogelijk en zal het een verbetering geven alleen zegt men niet welke verbetering (waarschijnlijk om teleurstelling te voorkomen) heeft iemand hier ervaring met zo'n update en zal het wat opbrengen, ik verwacht geen racemonster maar acceleratie in de buurt van de fabrieksopgave zou toch wel prettig zijn (0-100 nu ongeveer 17 sec)
-
- 7th Gear member
- Berichten: 9965
- Lid geworden op: 12.09.2004 - 22:53
- Locatie: Utrecht en Omstreken
Ik zou niet weten wat voor update dat zou moeten zijn,maar ik begrijp dat de dealer dat zelf ook niet weet..Gezwets in de ruimte dus.loe321 schreef:aangezien mijn v40 1999 automaat op lpg zeer langzaam is (langzamer dan 1.6 lpg) overweeg ik om de motorcomputer te updaten, volgens de dealer is dat mogelijk en zal het een verbetering geven alleen zegt men niet welke verbetering (waarschijnlijk om teleurstelling te voorkomen) heeft iemand hier ervaring met zo'n update en zal het wat opbrengen, ik verwacht geen racemonster maar acceleratie in de buurt van de fabrieksopgave zou toch wel prettig zijn (0-100 nu ongeveer 17 sec)
Je hebt een ander probleem.laat hem eerst is uitlezen op storingen en anders is er iets mis met je LPG installatie.
Filtertje verstopt misschien ?
-
- 1st Gear member
- Berichten: 10
- Lid geworden op: 29.12.2006 - 14:30
auto is 2 weken geleden zowel bij de gasinbouwer als de dealer uitgelezen zonder foutmeldingen, maar ook op benzine is de auto zo traag, misschien verkeerd ingereden door eerste eigenaar. maar als ik het goed begrijp zal opnieuw inlezen niets helpen en zal ik ermee moeten leren leven. :
-
- 7th Gear member
- Berichten: 9965
- Lid geworden op: 12.09.2004 - 22:53
- Locatie: Utrecht en Omstreken
er kan ook een mechanische fout in zitten natuurlijk.
is de distributieriem al is vervangen en zoja,wanneer?
is de distributieriem al is vervangen en zoja,wanneer?