ander interieur 164

De auto's met kleurrijke bijnamen als the brick, de baksteen.
Plaats reactie
Menno 262
Starter
Berichten: 7
Lid geworden op: 09.10.2010 - 11:26

zijn er mensen die ervaring hebben met andere stoelen in een 164 te plaatsen. bijvoorbeeld moderne uit een S40 ofzo past dat makelijk of zijn er veel modificaties nodig?

tevens de zelfde vraag voor de achterbank. ik heb een complete leren achterbank van een 240 kunnen regelen is deze pas te maken achter in de 164?
Gebruikersavatar
V70/2.4D/2003
8th Gear member
Berichten: 16549
Lid geworden op: 03.12.2009 - 11:03
Locatie: Noord-Groningen

Meten is weten. Ten aanzien van de voorstoelen ga je waarschijnlijk problemen krijgen met de rails en bevestiging.

De achterbank is feitelijk hetzelfde verhaal maar daar zou je iets kunnen proberen met het overzetten van de bekleding alhoewel ik ook hhier de verwachting heb dat dit niet gaat passen.
V70 D3 MY12, Caspian Blue
Vigilat ut quiescant
Gebruikersavatar
admiral
5th Gear member
Berichten: 1545
Lid geworden op: 18.04.2007 - 21:49

In grote lijnen is een 164 gelijk aan een 140 en de 140 serie is weer vergelijkbaar met de 2 serie. Zelf met een 145 gedaan, voorstoelen en achterbank van een 90er polar in een 145 gesleuteld. Voorstoelen kleine aanpassing aan de bevestiging en de achterbank zitting het scharnier gedeelte e.d. overzetten en de leuning qua vergrendeling veranderen. Paar uurtjes werk. Zo zie je maar dat er bij volvo veel is uit te wisslen zonder al te veel poes pas. Zal voor je 164 dus ook geen probleem moeten zijn. Maar uit voorzorg idd eerst meten en beter zet je auto ernaast en vergelijk dan zie je direct waar je tegen aan loopt.
Gebruikersavatar
oudevolvo
3rd Gear member
Berichten: 408
Lid geworden op: 26.04.2007 - 20:12

Over het algemeen geldt denk ik: hoe nieuwer het alternatieve interieur, hoe meer aanpassingen.
De laatste 164 had al het interieur zoals dat ook in een vroege 240 zit. Dat past 1 op 1. Zelf heb ik een Volvo 164 interieur in mijn Amazon. Daarvoor heb ik voornamelijk de rails van de voorstoelen moeten aanpassen en het knopje voor het vergrendelen van naar voor en achter schuiven van de stoel wat van vorm moeten veranderen.
In mijn 245 wilde ik voorstoelen uit een 850 plaatsen en ook dat is redelijk makkelijk te doen.
Ik denk dat je achterbank nog de grootste uitdaging is. Daar zit je toch met redelijk vaste vormen (wielbakken, hoedenplank, etc) en je wilt toch dat de bank mooi aansluit.
Mocht het nou niet passen, dan heb ik toevallig vandaag een leren achterbank voor een 164 in de verkoop gezet.
Zie http://link.marktplaats.nl/485771152
Wellicht is dat wat.
_________________
Lees meer over mijn Volvo's, Amazon cabrio foto's en tips op http://www.oudevolvo.nl/ of mijn weblog op http://www.oudevolvo.nl/blog
Plaats reactie

Terug naar “De 140 - 240 - 160 - 260 series”