Deze toch niet zo makkelijk is in de stad met boodschapjes en de kids naar de crèche en/of opvang rijden, de au-pair is nogal klein, ze wil iets meer overzicht.
Multipla 1.9 JTD ELX 130pk 265Nm
Wiens brood men eet, diens woord men spreekt
Hier wat meer info over deze auto: Maserati 3200 GT getest
Op de foto bij de test staat dezelfde auto als in de advertentie.
En ruilen ? Het probleem is dat ik geen XC60 heb aangeschaft maar stel dat ....... spontaan nee roepen .... dát weet ik zo net nog niet !
Rob
MINI John Cooper Works ; Land Rover Defender Td5 110 HT ; Jaguar XK Coupé 4.2 V8 (staat volledig gepreserveerd in opslag) ; Iseki Landhope 165 trekkertje ; Motor: Harley Davidson Heritage Softail ; Toy for boys: Yamaha XT1200ZE.
Maserati is niet zoveel waard hoor. Obderhoudskosten zijn zeer hoog en er gaat nogal eens iets stuk. Daarnaast zijn ze erg lastig te verkopen 2e hands. 3200GT is misschien wel een kleine uitzondering, die krijgen nu al een soort van cult status.