Ik kom van een Audi A4 die beschikte over een tank van 72 liter. Een serieuze ontnuchtering.

Zo denk ik er dus ook overKoots schreef:Ach jongens, als dit het enige is....
Maar de hogedruk brandstofpomp laten drooglopen of vernielen door rotzooi onderuit de tank (alhoewel het filter dit wel moet afscheiden) is nog "dommer" ...rsnhakan schreef:Eingelijk is het wel "dom" van Volvo dat het lampje zo vroeg begint te branden..
Ohhhhhhhhh.........dus dáár is dat lampje voor! thx.rsnhakan schreef: Ik heb het me vader gister ook gevraagd en hij zei dat dat lampje je al vroeg aan het waarshuwen is dat je er rekening mee kunt houden. (voordat je tank leeg is)
Zijn meerdere topics over. Maar mijn verbuik met de 1.6D van 2006 varieert van 4,9 tot 5,2 ltr per 100 km( boardcomputer ). Ik rijd voornamelijk snelweg en heb dagelijks last van files. Paar keer zelf berekend en kom dan een fractie hoger uit. In ieder geval lang geen 1:15.JettaFreak schreef:Gemiddeld verbruik is zo'n 1 op 15. Hoeveel verbruiken jullie?