Pagina 1 van 2

Volvo Magazine is weer binnen

Geplaatst: 04.06.2005 - 12:56
door Denniskl
Het nieuwe VOLVOMAGAZINE is weer binnen! :lol: :wink:

Ik vind het stuk "Gek van Volvo" altijd wel appart.
Waarom hebben de mensen voor Volvo gekozen?
En sommigen rijden hun "hele leven" al Volvo.

Geplaatst: 04.06.2005 - 13:53
door Ben
En vanaf September een nieuwe Glossyover oude en nieuwe Volvo's : INVOLVE!

Geplaatst: 04.06.2005 - 16:25
door Battlecruiser
Maar helaas staat er steeds minder over Volvo in het Volvomagazine en steeds meer lifestylegedoe. Al die hich-tech dames en heren die enge bankstellen en rare meubels ontwerpen krijgen veel meer aandacht dan het eigenlijke onderwerp: de auto.

Geplaatst: 04.06.2005 - 16:57
door 440GL
Battlecruiser S80 schreef:Maar helaas staat er steeds minder over Volvo in het Volvomagazine en steeds meer lifestylegedoe. Al die hich-tech dames en heren die enge bankstellen en rare meubels ontwerpen krijgen veel meer aandacht dan het eigenlijke onderwerp: de auto.
Maar da's nooit anders geweest hoor...

mvg

Geplaatst: 04.06.2005 - 20:54
door Gast
Dat is inderdaad wel jammer. Ze zouden van mij ook wel meer over mensen en hun Volvo mogen plaatsen. Leuke artikelen over Volvo, zoals een rit naar de Noordkaap met een oude Volvo of zo. Bij andere merken is dat precies hetzelfde, veel meubels enz.

Geplaatst: 04.06.2005 - 22:13
door volvorider
Dennis schreef:
Battlecruiser S80 schreef:Maar helaas staat er steeds minder over Volvo in het Volvomagazine en steeds meer lifestylegedoe. Al die hich-tech dames en heren die enge bankstellen en rare meubels ontwerpen krijgen veel meer aandacht dan het eigenlijke onderwerp: de auto.
Maar da's nooit anders geweest hoor...

mvg

dennis
Dat zie ik toch anders Dennis. In Volvo journaal en Drive stonden meer zaken met betrekking tot de auto's zelf.

Geplaatst: 04.06.2005 - 22:14
door Denniskl
Ja, dat vind ik ook heel jammer...
Wat heeft dat nou eigenlijk met Volvo te maken?
Dat het Scandinavisch is? Lekker belangrijk... :lol:

Geplaatst: 04.06.2005 - 22:23
door Ben
Liever iets over Design dan pagina's vol advertenties zoals ik in de blaadjes van andere merken wel eens zie.

Geplaatst: 05.06.2005 - 01:20
door Gast
Ze maken het magazine nou ook weer niet te technisch, anders weten ze gewoon dat de doelgroep waar ze dit naartoe sturen, dat dit snel verdwijnt in het 'grote archief'
Dus zie het zoals Volvo zijn filosofie er op na houdt: gewoon lekker leven.............. en niet alleen over Volvo oh'en.
Die Scandinaviers weten wel waar mensen van houden..............
En als je echt meer over Volvo techniek wil lezen, misschien in dat nieuwe gloosyover wat in september uitkomt.
En natuurlijk hier op dit forum.............. :roll: :roll: , eindeloze info :D :D :D :D

Geplaatst: 05.06.2005 - 11:24
door Battlecruiser
Het hoeft heus niet allemaal technisch te wezen in zo'n blad.
Het onderdeel over Volvoberijders is bv. veel beter en to the point; dat onderdeel zou best wat meer uitgebreid mogen worden. Die interviewtjes zijn bv. te kort.
Meer goede foto's van nieuwe en oude auto's zouden ook welkom zijn. Verder zou het slim zijn om de accessoires eens wat beter en uitgebreider voor het voetlicht te brengen dan men nu doet: geen enkel ander blad zal dat immers doen.

De makers van het blad vergeten dat iedereen in de westerse wereld overspoeld wordt met lifestyle magazines. Die behoefte is compleet verzadigd en nóg weten de "snelle"jongens uit de glossywereld dat niet: ze lanceren blad na blad. Helaas voor hen flopt blad na blad.

Oftewel; al die Scandinavische stijlavontuurtjes vervelen me alleen maar, die zie ik zo vaak bij de tandarts e.d.

Geplaatst: 05.06.2005 - 11:38
door joost
Het is jammer dat je door de aanschaf van je Volvo automatisch binnen een "doelgroep" wordt geplaatst, waarvan verondersteld wordt deze informatie interessant te vinden. Dat is volgens mij een behoorlijke misser. Ik denk dat ze prima in staat zijn de Volvorijder een blad toe te sturen waarin een betere/evenwichtigere mix van informatie te zien is. Lifestyle e.d. kan daarin aanwezig zijn, maar ik vind dat het blad in de eerste plaats over Volvo zou moeten gaan.

Joost.

Geplaatst: 05.06.2005 - 14:53
door Guestuser
Tsja.........het is meestal blader, blader, blader......oud papierbak. Persoonlijk sta ik niet echt te springen tot het volgende exemplaar weer in de bus valt.

Geplaatst: 06.06.2005 - 00:51
door uncle-olav
VolvoBart schreef:Tsja.........het is meestal blader, blader, blader......oud papierbak. Persoonlijk sta ik niet echt te springen tot het volgende exemplaar weer in de bus valt.
Niet weggooien! Ik wil ze graag hebben c.q. overnemen.
Die dingen zijn niet te scannen zonder ze te versnijden.
(en 'k wil ook wel graag een hele houden in het archief).
Oudere exemplaren zijn overigens ook welkom. Alsook anderstalige.

:P

Volvo Magazine

Geplaatst: 06.06.2005 - 14:35
door Volvist
Hoe kom je sowieso aan zo'n blad?

Ik heb het in ieder geval nog nooit gezien.
Maar misschien is het alleen voor mensen, die hun Volvo nieuw uit de showroom kopen?

Voor relevante(re) zaken rondom mijn auto lees ik overigens de
Factor 700, het blad van de V700 vereniging. :P :razz: =D>

Geplaatst: 06.06.2005 - 15:03
door menjo
Volgens mij krijg je hem als je onderhoud laat plegen bij een dealer.

Geplaatst: 06.06.2005 - 15:03
door volvoruud
Ik krijg hem ook niet :(

Geplaatst: 06.06.2005 - 15:40
door joost
Ik heb bij de dealer een exemplaar opgehaald. Daar zat een kaart bij waarmee je je kon aanmelden. Die kaart lever je weer in/laat je achter bij de dealer en dan zou je het blad moeten ontvangen. Zo heb ik het gedaan, maar... ik heb hem nog niet binnen, dus of het ook werkt ?!

Joost.

Geplaatst: 06.06.2005 - 18:05
door 440GL
Je krijgt hem als je een Volvo Advantage Card hebt, die krijg je bij een nieuwe Volvo, en na twee jaar vervalt ie. Maar die kun je (gratis) verlengen mits je Volvo in onderhoud is bij een Volvo dealerschap.

mvg

Geplaatst: 06.06.2005 - 20:45
door Denniskl
Dennis schreef: die krijg je bij een nieuwe Volvo
Of een tweedehands.
Ligt er maar net aan of je het wil of niet.
En of de dealer er naar vraagt.

Geplaatst: 06.06.2005 - 21:23
door volvorider
Ben schreef:En vanaf September een nieuwe Glossyover oude en nieuwe Volvo's : INVOLVE!
Al contact gehad met Paul. Blad wordt uitgegeven op de beurs in september.