Er is al veel geschreven over het onregelmatig lopen van de Volvo met B18U motor. Het probleem met mijn Volvo 460 is echter net wat anders dan eerdere posts, dus ik hoor graag jullie ideeen.
Wanneer ik gas loslaat, zakt het toerental snel naar zo'n 1500 rpm. Daar blijft hij even (1 a 2 seconden), en zakt dan langzaam terug naar de gewone 950 RPM.
Rare is dat het probleem zich alleen voordoet als de airco is ingeschakeld. Met de airco uit ervaar ik geen problemen.
Heeft iemand een verklaring of een oplossing hiervoor?
Ik heb vandaag een nieuwe stappenmotor gemonteerd (hij pendelde voorheen ook wel eens enkele seconden tussen stationair en zeg maar 1800 a 2200 rpm). Het gasklephuis en de gasklep heb ik schoongemaakt. Stationair is de loop een stuk rustiger geworden, maar het eerder genoemde probleem bestaat nog steeds.
