Pagina 1 van 1

Lederen stuurwiel met slijtage, hoe weg te werken?

Geplaatst: 13.11.2007 - 22:34
door Auk
Mede Volvoliefhebbers,

ik heb een tijd geleden een zeldzaam stuurtje gekocht voor mijn Volvo 480. Nu is dit stuurtje gebruikt, en de gebruikssporen zijn er redelijk/goed op te zien.

Slijtage en wat krassen op het leer zijn de slechte plekken, en ik wil deze het liefst wegwerken.

Wie weet een goed middeltje/goede manier om slijtage weg te poetsen o.i.d?

Alvast bedankt voor jullie hulp! (zo dragen jullie ook weer beetje bij met het proces: Gebruikte 480 naar 480 in concour staat! )

Geplaatst: 14.11.2007 - 15:26
door showroomstaat
In de juiste kleur (bij)spuiten. Bedrijven als deze http://www.lederverf.nl/auto.html kunnen er de kleur bijmaken.

Geplaatst: 14.11.2007 - 19:17
door Sam
gewoon opnieuw overtrekken, wel zo handig en ziet er niet weer zo slecht uit na een jaar als spuiten

Geplaatst: 14.11.2007 - 22:58
door Auk
Tja, Sam... heb jij ff geld voor me? :wink: Je weet dat ik krap bij kas zit :wink: :P

Geplaatst: 16.11.2007 - 19:18
door Battlecruiser
Kijk hier eens:

http://w123club.nl/index.php?option=com ... 48&catid=9

Daar staat tamelijk nauwkeurig hoe iemand lederen Mercedesonderdelen heeft bijgewerkt. Als het met die grote oppervlakten zo goed lukt, moet het ook met een stuurtje kunnen.

Geplaatst: 16.11.2007 - 19:36
door lkort
Zoals showroomstaat aangeeft.
Heb een beige stuur behandeld zat er na 2 jaar nog perfect op.

Geplaatst: 17.11.2007 - 22:25
door Armin
Het bijwerken met leder verf is echt aan te raden. Het kost relatief weinig (reken op 75 euro voor een complete set), en werkt heel goed en mooi.
Ik heb de ervaring met de wang van mijn stoelzitting.

ik heb mijn verf gehaald bij "de leerlooier" in Den Haag.

www.leerlooier.nl