Fabian schreef:Laat ik nou net een donkerblauwe spijkerbroek aan hebben.
Wordt dus gewoon de stoelen mee poetsen bij de wekelijkse poetsbeurt
Bedankt voor de reacties!
Wekenlijks het leder reinigen en of alleen voeden is niet echt bepaald goed voor het leder.
Bij de weekelijkse reineging gewoon met een washandje, lauw/warm sopje met wat nivea zeep erin (ph neutraal) zo komt het vuil er ook af.
En 1keer in de maand de zetels reinigen en voeden.
Als je wekenlijks je leder gaat reinigen/voeden gaat het erg beginnen blinken naar verloop van tijd, en sommige leder reinegings producten kunnen met der tijd ook het leder aantasten, dus een echte diepte reiniging 2 a 3keer per jaar (zo doe ik het althans toch)
Wat je ook kan doen is een met Colourlock Verzegeling van colourlock, dit geeft een sterke beschermlaag tegen wrijving en uv stralen.
Je kan eventueel een setje kopen van colourlock: Colourlock gladleder onderhoudsset Mild en Sterk. + verzegeling, dan reinig je eerst grondig het leder, breng je de verzegeling aan en dan de protector. Het kost wel wat, maar het is echt 1 van de beste leder verzorgings/restoratie producten. Meguiars daar integen heeft een hele goede reiniger en voeder in de consumenten lijn, in de detailer lijn (prof) is de leather cleaner&conditioner (1product) ook heel goed alleen is dit verkrijgbaar in grote verpakking en dus ook redelijk duur.