afdekplaat grill

Geproduceerd bij NedCar in Born
Plaats reactie
Cor56
Starter
Berichten: 6
Lid geworden op: 19.01.2008 - 20:31

Wij hebben een Volvo V40 1.9td van 1998 en ik zou graag willen weten of bij dit type ook een afdekplaat voor de grill geleverd is? Ik heb gehoord dat dit standaard erbij geleverd zou zijn, maar wij hebben onze volvo 2de hands gekocht en hij zit er niet bij.
Wij gaan vaak in de winter naar scandinavie en daar rijden de meeste V40 met een afdekplaat voor de grill. Dat is de manier om het onder de motorkap wat warmer te houden zodat de stuurbekrachtigingsolie dun genoeg blijft.
Als iemand wat weet over zo'n plaat hoor ik het graag! :D
Volvospecialist
2nd Gear member
Berichten: 153
Lid geworden op: 23.07.2007 - 21:49

Die afdekplaat die bij de nieuwe S/V40 geleverd werd die werd alleen geleverd bij de MY99 diesel (T2), en die kwam in het onderste gat in de bumper. :D

Volgens mij is de afdekplaat voor de grill gewoon als accesoire te koop. :D :D
Meten is weten, als je weet wat je meet !!
Gebruikersavatar
laheije
4th Gear member
Berichten: 814
Lid geworden op: 15.04.2006 - 15:39
Locatie: Schimmert gemeente Nuth

Bij die van mij ligt hij in de bak bij het reservewiel, en volgens mij is dit een standaard accesoire.
Misschien kijk je daar eens.
Huub
Wie schrijffouten vindt mag ze houden
fjrene
3rd Gear member
Berichten: 289
Lid geworden op: 20.11.2005 - 22:35
Locatie: houten

je kan hem ook gewoon zelf maken van triplexs en tairips.
Cor56
Starter
Berichten: 6
Lid geworden op: 19.01.2008 - 20:31

Ik heb vandaag gekeken maar er ligt niets bij het reservewiel als iemand die plaat over heeft/er niets mee doet dan houden we ons aanbevolen (per PB)
Plaats reactie

Terug naar “S40 - V40 Classic”