Kras wegwerken

In deze rubriek dus alleen over de V70 met 'schouders'.
Ga voor de V70 Classic (dus het 850 model) naar de 850 rubriek.
Plaats reactie
Guestuser

Afgelopen weekend reed ik in de Ardennen en opeens was daar vanuit het donker een tak die mijn donkerblauwe (metallic) v70 aan de linkerkant (!) beschadigd heeft. Nu zit ik met een kras die niet diep is, maar wel lang en ik wil er dus vanaf.

Nu kan ik het natuurlijk laten overspuiten wat erg prijzig en omslachtig is. Mijn vraag is: wat voor een andere methoden/technieken/spulletjes kan ik gebruiken om mijn volvo weer mooi te maken? Een lakstift volstaat m.i. niet.

Bij voorbaat dank voor de reacties!
HansEindhovenV70
4th Gear member
Berichten: 927
Lid geworden op: 15.03.2008 - 19:49
Locatie: Eindhoven

Als het een kras is door de toplaag heen zit er niks anders op of met een lakstifje aan de gaan en daarna uitpoetsen (blijft natuurlijk zichtbaar) of laten spuiten.

Als het alleen oppervlakkig is en meer een streep kan het zijn dat je hem met scratch remover gewoon 100% kunt wegpoetsen.
Gebruikersavatar
V70 T5 assen
5th Gear member
Berichten: 1329
Lid geworden op: 06.08.2008 - 21:15
Locatie: Drenthe

Je zou een klein stukje met commendant 5 (valma) kunnen proberen ,lak wordt er vaak wel iets valer van .
Dat kan met goed poetsen weer weggewerkt worden .

Mocht het niet baten of je denkt zo wordt het erger, dan zijn er ook nog restyle bedrijven , deze hebben echt profesionele middelen , die niet gewoon te koop zijn .
Kost geld ik weet het maar altijd goedkoper dan overspuiten (en sneller klaar terwijl je wacht)

Succes ermee
V70 T5 comfortline winterline 250 pk 2001 -achterspoiler , blokjesgrill , powerflex ,sunblinds , zomer 17" pegasus , winter 16" metis
Ducati 944 ST2 1998
Gebruikersavatar
Carfreak
7th Gear member
Berichten: 5224
Lid geworden op: 03.11.2007 - 17:26
Locatie: Twente

Laat de auto eerst eens aan een professional zien. Je zult er verstelt van staan wat ze nog kunnen wegpoetsen.
Volvo V70 2.4/ 140pk Black Sapphire Edition MY04
Volvo S80 2.5t Summum GT6 MY08 Volvotune
Mercedes C180 Estate Avantgarde 7tronic MY15
Gebruikersavatar
V70 T5 assen
5th Gear member
Berichten: 1329
Lid geworden op: 06.08.2008 - 21:15
Locatie: Drenthe

Carfreak schreef:Laat de auto eerst eens aan een professional zien. Je zult er verstelt van staan wat ze nog kunnen wegpoetsen.
Idd

Die kunnen meer dan jij en ik ...
V70 T5 comfortline winterline 250 pk 2001 -achterspoiler , blokjesgrill , powerflex ,sunblinds , zomer 17" pegasus , winter 16" metis
Ducati 944 ST2 1998
Guestuser

Jep, ik ga deze week wel langs wat bedrijven. Bedankt voor de reacties. Als ze nog wat slims hebben, dan post ik dat hier wel. Misschien dat iemand anders er ook nog wat aan heeft.
Gebruikersavatar
Froggy81
3rd Gear member
Berichten: 292
Lid geworden op: 12.07.2008 - 17:29

Als de kras in de blanke lak zit kun je hem meestal nog wegpoetsen.
Maar als ie bijna door de blanke lak laag is dan is het risico groot dat je er door heen poetst.
Als de kras door de blanke lak laag heen is dan moet het gespoten worden.

Als je een lakstift gaat gebruiken wordt het niet mooier.
maja158
2nd Gear member
Berichten: 115
Lid geworden op: 12.03.2007 - 17:40

Uiteindelijk kun je, met de juiste spullen en na wat oefenen een hoop zelf.
Bekijk de volgende filmpjes maar eens op youtube
Blijf jezelf, er zijn al anderen genoeg
Guestuser

De kras wordt voor 100e weggewerkt door een auto schadebedrijf. Top! Bedankt voor de reacties.
Plaats reactie

Terug naar “V70 MY2000 t/m MY2008”