Pagina 1 van 1

1 cilinder werkt stationeer niet

Geplaatst: 01.10.2009 - 17:26
door peikje
Mijn cilinder (de derde van links) werkt stationeer niet wat kan de reden zijn ,graag alle mogelijkheden opnoemen als het kan.bvd
gr Peikje

Geplaatst: 01.10.2009 - 18:08
door Wiebe
Rotorverdelerkap.. Bougiekabels..

Check dat maar eens :)

Geplaatst: 01.10.2009 - 18:25
door peikje
ik heb een injectie systeem volgens mij kun je daar niet veel aan controleren.
maar mischien heb ik het mis.

Geplaatst: 01.10.2009 - 22:05
door wpee
inlaatpakking defect........ vaak brschreven door mij en anderen op dit forum. De pakking is een combinatie voor inlaat en uitlaatspruitstuk.
Pakking kost niet veel, groot plezier al hij vernieuwd is.

Geplaatst: 02.10.2009 - 10:18
door jerryx
als je bougiekabel niet meer helemaal fris is kan het met dit vochtige weer resulteren in een gestoorde loop van je cilinder.

Geplaatst: 02.10.2009 - 15:38
door wpee
jerryx schreef:als je bougiekabel niet meer helemaal fris is kan het met dit vochtige weer resulteren in een gestoorde loop van je cilinder.
Klopt, maar dan zou ik verwachten dat hij zeker last had hiervan bij hogere toeren. Als het alleen stationair is, dan is de onderdruk in het spruitstuk dus erg laag (veel onderdruk), hierdoor zuigt de motor valse lucht bij een kopotte inlaatpakking, waardoor het mengsel erg arm wordt. De pakking is meestal kapot tussen spruitstuk en blok, waardoor 1 ciliner erg arm loopt. Als je gas geeft, dan is de onderdruk lager want de inlaat zet je verder open. Hierdoor is het aandeel valse lucht geringer waardoor het mengsel weer optimaler wordt. Daarom merk je het bij meer toeren (of gewoon rijden) veel minder.

Maar het probleem is er wel en je zuigt gewoon ongefilterde lucht naar binnen, en dat is niet gezond.