Pagina 1 van 1
carkit uitbouwen
Geplaatst: 28.03.2010 - 04:58
door DawnBlueED
Geplaatst: 28.03.2010 - 10:14
door Oceanracer
De kap bij je klokkenwinkel trek je gewoon los. Stuur naar beneden, je vingers op de kap leggen en met enige druk naar beneden drukkend, met je vingers de kap naar je toetrekken.
De andere foto's zijn van een dusdanige kwaliteit dat ik daar niets van kan maken.
Geplaatst: 28.03.2010 - 19:31
door Gast
Kijk hier even, gaat over inbouw:
http://www.volvo-forum.nl/viewtopic.php?t=21594
Even in omgekeerde volgorde werken.

Geplaatst: 29.03.2010 - 19:01
door DawnBlueED
Inmiddels ben ik aardig op weg met het uitbouwen. De klokkenwinkel is er zo uit als je weet hoe het moet. Oceanracer en Alex, bedankt voor de info. Het speakertje moet er nog uit en het een en ander aan draadjes moet nog losgekoppeld worden. Speakertje zal geen probleem zijn, maar de draadjes wil ik netjes afkoppelen. Nu verdwijnt er een draad in de lijst het het linker portier, iemand enig idee waar dat draadje heen kan gaan? Ik bedoel is er achter of midden in de auto iets wat aangesloten zou moeten worden op een carkit? Misschien is het ook wel een voedingsdraad die via een wat vreemde route op het zekeringblok is aangesloten. :? :?
Geplaatst: 29.03.2010 - 19:22
door V70 T5 assen
Microfoonkabel??? Langs het rubber van het portier onder de hemel door naar de lamp.
Geplaatst: 29.03.2010 - 19:38
door DawnBlueED
Microfoon en antenne zijn er al uit, beiden gingen via de linker stijl omhoog. Dit is een 'normale' draad (kleur rood) en hij verdwijnt uit het zicht nabij de hendel voor het ontgrendelen van de motorkap. Daar gaat hij ergens in of tussen, draad geeft daar ook niet mee bij zachtjes trekken.
Geplaatst: 29.03.2010 - 22:50
door Gast
Rode draad gaat waarschijnlijk naar je zekeringkast.
Geplaatst: 29.03.2010 - 23:26
door VolvoTech
Is een mute-draadje! Zou wel eens naar achteren kunnen gaan als daar een AEM ligt... check ff.
Geplaatst: 29.03.2010 - 23:38
door DawnBlueED
Waar zit die Electronic accessory module, AEM normaal gesproken in een S60? Kofferbak? Als ik eerst maar weet welke richting het draadje op gaat, dan haal ik niet onnodig veel spullen los met risico op breken en zo ...... Dank voor de tip trouwens!
Update: Deze draad inmiddels uitgebouwd tot in de kofferbak - daar verdwijnt ze opnieuw, dit maal achter de plastic plaat aan de achterzijde van de kofferbak. Bij beter weer zal ik dat eens allemaal los maken.
Geplaatst: 22.04.2010 - 15:22
door foxsox
Hallo mensen ben nieuw hier en nog maar net een week in het bezit van een S60 170pk.
Nu heb een ingebouwde carkit voor een siemens C60 van smarteq.
Dit schijnt een huismerk voor volvo te zijn kan je hiet ook een deel voor een nieuwere telefoon krijgen?Samsung jet.
Geplaatst: 22.04.2010 - 19:15
door herbie5251
Is een mute-draadje!de mute kabel is geel,de rode is continu spanning
Geplaatst: 22.04.2010 - 20:37
door DawnBlueED
Klinkt logies, maar in mijn geval was het mute draadje rood. De draad eindigde rechts achterin de kofferbak bij een zwart kastje waarvan ik vermoed dat het de Electronic accessory module EAM is. Ik vraag me af of die EAM verder nog zin heeft in mijn auto aangezien het enige accessoire wat er op aangesloten was die carkit was. Ik heb het kastje voor de zekerheid maar laten zitten.
Geplaatst: 22.04.2010 - 21:15
door M@rcel
De AEM wordt ook gebruikt als je parkeersensoren hebt. Ook bij een standkachel vervult hij een rol.
Geplaatst: 22.04.2010 - 22:30
door DawnBlueED
Ik heb geen parkeersensoren nog een standkachel. Is zo'n EAM nieuw af fabriek een betaalde optie? zo ja, is het het overwegen waard hem te koop te zetten?