blaadje in het dashbord?
Geplaatst: 19.01.2006 - 21:25
het lijkt net of er een blaadje in het dashbord rond dwarreld als de aanjager aanstaat.nu is mijn vraag kan je dat er makkelijk uit halen of moet alles los gemaakt worden??
Welkom op Volvo-Forum.nl - Het forum voor alle Volvoliefhebbers
https://www.volvo-forum.nl/
Probeer eens met een luchtslang er door te blazen en de aanjager op de hoogste stand en dan steeds wissellen van boven en onder blazenfjrene schreef:het lijkt net of er een blaadje in het dashbord rond dwarreld als de aanjager aanstaat.nu is mijn vraag kan je dat er makkelijk uit halen of moet alles los gemaakt worden??
Beetje laat, ik weet niet of het blaadje er nog zit of al vermalen isfjrene schreef:het lijkt net of er een blaadje in het dashbord rond dwarreld als de aanjager aanstaat.nu is mijn vraag kan je dat er makkelijk uit halen of moet alles los gemaakt worden??