Problemen het audio in V50 uit 2006

Alles over Audio - Video, Navigatie en communicatie in de auto
Plaats reactie
Hoebahoe
Starter
Berichten: 1
Lid geworden op: 10.10.2010 - 18:47
Locatie: Knegsel

Hallo Allemaal,

Ik heb het volgende met het performance audio systeem in mijn V50.

Over de kwaliteit zal ik het niet hebben. Wij hebben de Boston Acoustic's S60 compo-set in laten bouwen in de V50. Naar onze mening een echte aanrader.

Na de inbouw kwam het volgende euvel aan het licht.

Met enige regelmaat valt het midden/hoog weg aan de linkerzijde. Wij hebben netjes gemeld bij de verkopende partij. Deze kan niets vinden. Op naar de inbouwer. Deze kon ook niets vinden. Bij de dealer hebben we dit nog niet nog niet laten uitzoeken. En toch valt het geluid met einige regelmaat weg. Het laag blijft aanwezig maar de rest niet. De oplossing tot nu is altijd geweest even het volume helemaal open en alles werkt weer zoals het hoort.

Nu mijn vraag: zijn er meer mensen die dit is opgevallen?

Bij de dealer hebben ze er nog nooit niets van gehoord. Daar alles al gecontroleerd is behalve de radio zit volgens ons daar het probleem.

Wie heeft er voor onze nog een goeie tip of het zelfde probleem.
Plaats reactie

Terug naar “Audio - Video - Navigatie - Communicatie”