Pagina 1 van 1

Trilling na lang rijden

Geplaatst: 28.11.2010 - 17:27
door Stretch
Hallo,

Als ik een lange rit gedaan heb met m'n 2004 V70 2.4D H5 voel ik af en toe bij het vertrekken vanuit stilstand een trilling als de wagen zich in gang zet (rond de 2km/h ofzo, ze is er niet direct als je probeert te vertrekken), ik heb het alleen nog maar gemerkt na ritten van +50 km ofzo, als je doorrijdt verdwijnt het precies weer. Iemand een idee? Ik hoop niet 2 massa vliegwiel?

Geplaatst: 28.11.2010 - 17:30
door Thijs
Ik had je laatste zin nog niet gelezen toen ik dacht: Dat zal het twee massa vliegwiel wel zijn.

Wellicht nog iemand anders?

Geplaatst: 28.11.2010 - 17:45
door Stretch
Pfff da's kostelijk hé? Ik voel het enkel bij het aanzetten na heel lange ritten en na een tijd verdwijnt het precies. Wat zijn zoal de symptomen van een kapot twee massa vliegwiel? Ik heb gehoord geratel bij stationair toerental?

Geplaatst: 28.11.2010 - 21:22
door bartv70
Ik heb hem ook gehad, mijn dealer stelde de diagnose door bij 80 km/pu
in zijn 5 volgas te geven, hierbij begon een zwaar dreunen (alsof je bij een veel te laag toerental veel gas geeft) en bij het afzetten/ stil leggen van de motor viel buiten de auto een duidelijke rammel te horen, alsof er een bakje met knikkers geschud werd.
Alles gelukkig garantiewerk.
Kosten? vliegwiel...kleine 700 euro, als alles los ligt koppeling, druklager en
krukaskeerring meteen meenemen, zo'n 450 euro en dan nog een uurtje of 6 werk.
Laat de dealer de diagnose stellen want voor hetzelfde is het iets onnozels van een paar euro

Geplaatst: 29.11.2010 - 17:10
door Stretch
Slik :s
Ik heb vandaag hem eens geplankt bij 80 in 5e en voelde niets speciaal, heb het wel maar enkele seconden gedaan want de motor was nog niet helemaal warm en echt gezond lijkt het me niet. Zo het kunnen dat het van de motorsteunen komt? De auto heeft 185.000 km nu.