Was hier al even niet meer geweest, maar wel altijd veel plezier gehad.
Wegens verandering van baan van mrs J (die onze V40 2.0T als daily driver gebruikt) moeten we overstappen naar een diesel. De V40 mag dus naar een ander baasje
De nieuwe daily driver zal naw geen volvo meer zijn helaas.
dank allemaal voor de hulp en het plezier
Black Sheep: There's always one crazy motherfucker in the family
de reden van de overstap is dat Volvo geen station diesel heeft die binnen mijn wensen- en budgetplaatje past.
zijnde station en tenminste 130 pk (liefst meer) en 6 bak. wil geen slagschip (V70) en V50 D5 valt niet binnen financieel plaatje
Black Sheep: There's always one crazy motherfucker in the family
De V50 2.0D past inderdaad niet binnen het € plaatje, dus met pijn in het hart afscheid nemen van de Volvo. Tenminste, als er een koper komt want dat schiet nog niet erg op helaas. Ik wil ook ten alle tijde een fase 2 ontwikkeling van een bepaald model, dan zijn de kinderziekten er iig meer uit.
Er staat nu een BMW 320D uit 2004 voor de deur. zeker niet vervelend, maar t rijdt toch wel compleet anders dan de Volvo. Mrs. J is nog niet overtuigd Bmw fan, best lastig aangezien het haar daily driver is. Ff wennen zeg maar.
Black Sheep: There's always one crazy motherfucker in the family