Pagina 1 van 1

Alarmlicht relais

Geplaatst: 13.02.2012 - 19:05
door Nelisdepelis
Hallo, de alarmlichtschakelaar van mijn '66 amazon doet al sinds aanschaf bijzonder weinig. Ik gok dat het relais het begeven heeft en wil deze vervangen. Een uitgebreide speurtocht levert weinig op, ik denk niet dat het een originele volvo schakelaar is. Het is een VDO alarmlicht schakelaar, hier een foto van het relais. Iemand een idee of ik deze nog ergens kan bestellen?

Afbeelding

Thanks!

Geplaatst: 13.02.2012 - 19:14
door Iroll

Geplaatst: 13.02.2012 - 19:29
door Nelisdepelis
Kan op de foto slecht zien of hij ook 2 polig is maar hij komt zeker in de buurt. Bedankt!

Geplaatst: 13.02.2012 - 20:25
door Iroll
Lees ook ff het bijschrift ipv alleen naar het plaatje kijken.....

Geplaatst: 13.02.2012 - 20:50
door admiral
Je hebt het over alarm licht schakelaar, dan denk ik aan 4 tegelijk knipperende oranje knipperlichten of bedoel je knipperlicht relais (automaat)

Amazon's hadden toch geen alarmlicht functie of kwam die op de latere modellen. De mijne had er ieder geval geen. Een paar jaar terug stond er trouwens een hele goedkope oplossing in het VKV blad om voor 6 euro een alarm licht installatie te instaleren.

Geplaatst: 13.02.2012 - 23:19
door MarioC70
een ouderwets knipperlicht relais kun je kopen van Hella,die maakt ze nog.
Anders op een sloperij uit een wat oudere auto halen.

Geplaatst: 13.02.2012 - 23:27
door Nelisdepelis
admiral schreef:Je hebt het over alarm licht schakelaar, dan denk ik aan 4 tegelijk knipperende oranje knipperlichten of bedoel je knipperlicht relais (automaat)
Klopt ik heb het over een alarmlicht.
admiral schreef: Amazon's hadden toch geen alarmlicht functie of kwam die op de latere modellen. De mijne had er ieder geval geen. Een paar jaar terug stond er trouwens een hele goedkope oplossing in het VKV blad om voor 6 euro een alarm licht installatie te instaleren.
Ik heb ook het idee dat het een aftermarket oplossing is maar als deze werkt met een nieuw relais vind ik het prima. VKV blad ook online in te zien?
Iroll schreef:Lees ook ff het bijschrift ipv alleen naar het plaatje kijken.....

Volvo part [667407E] Amazon, Amazon Combi, 544, P210, 445, het bijschrift is wat... summier.

Geplaatst: 13.02.2012 - 23:36
door Ziko
Amazon 2 Pens Electonische uitvoer ;)

Geplaatst: 13.02.2012 - 23:44
door admiral
admiral schreef: Amazon's hadden toch geen alarmlicht functie of kwam die op de latere modellen. De mijne had er ieder geval geen. Een paar jaar terug stond er trouwens een hele goedkope oplossing in het VKV blad om voor 6 euro een alarm licht installatie te instaleren.
Volgens mij niet maar je kan even een zoek functie proberen op het VKV forum.

Dit vondt ik op het VKV forum via google

http://sw-em.com/emergflash.htm

Ik heb het blad nog wel maar dan zou ik het in moeten scannen. Of je PBt even je E-mail dan gooi ik hem ff via PDF naar je toe, gaat wat sneller.

Geplaatst: 14.02.2012 - 09:45
door Iroll
Volvo part [667407E] Amazon, Amazon Combi, 544, P210, 445, het bijschrift is wat... summier.
Nee hoor, je leest wat...summier :D

Geplaatst: 14.02.2012 - 10:36
door Nelisdepelis
Iroll schreef:Nee hoor, je leest wat...summier :D
Ah ik zie het, excuses! :oops: