Dit is naar het schijnt het drukst bezochte evenement van het seizoen en vindt plaats op 13, 14 en 15 july 2012.
De 850 nog niet zien rijden oer het circuit, dan wordt dit uw kans !

Tot dan?
Ik probeer de laptimer op een ander scherm te zetten, dus even scrollen....Rob Bakker schreef:Ziet er goed uit, jammer van de pits idd.
Wat doe je eigenlijk met je rechterhand indrukken bij 2.35 sec?
Dank dank, op het rechte stuk volgens de laptimer was de top 222 en naar boven richting schijvlak 188.... Dan wordt schijvlak met ongeveeer 130 a 140 genomen...Henriëtte schreef:Dat bochtenwerk ziet er knap uit ! Respect en waardering. Hoe hard gaat het op de rechte stukken?
De andere is geen BTCC'er, maar een omgebouwde T5, net als de andere met Westvast op de auto, ook een T5.... (er rijden er dus nog 2 buiten die van mij om...)Walter schreef:Was een goede start Jochen! En ach, het was de C30 van de Niham maar gnagna Wie rijdt er met die andere 855? Is dat ook een BTCC-er of een 'gewone'?