zo als in het voorstellings topic aangegeven, na 30+ tevreden jaren met japanse produkten nu voor de afwisseling eens een Europeaan!
Die zal hoofdzakelijk bestuurd worden door mijn vrouwtje, en die houdt van voertuigen met pit

XC60 T6 AWD Summum etc, bijna full option (geen leer, geen R-Design, geen getinte ruiten, geen beschermplaten noch treeplanken). De rest zit erin, denk ik.
Een beestachtige motor, fantastische wegligging dankzij 19" en FourC, een veel praktische details. M.a.w. ik ben (bijna) rondom tevreden.
Het is wel nog aan de enorme breedte van de XC60 wennen. Met uitgeklapte spiegels gaat hij amper door de garagepoort.
En dan zijn er een paar kleine dingen waarmee ik nu niet echt tevreden ben, maar misschien zijn die instelbaar of begrijp ik de interactie van alle instellingen nog niet goed. Dat zien we nog wel.
Groetjes uit Limburg!