Pagina 1 van 1

Via instellen

Geplaatst: 05.08.2014 - 10:39
door Robbert-Jan
Misschien kan iemand mij helpen. Als ik een bestemming invoer, maar via een bepaalde route wil rijden, anders dan de navi aangeeft, geef ik een plaatsnaam in als een via. Maar dan stuurt de navi mij naar het centrum van de via.
Bijvoorbeeld; wij wilden de rechter Rijnoever rijden, omdat de navi voor de linker koos, hebben wij (vanuit Oostenrijk) Mannheim als via ingevoerd, zodat we de linker Rijnoever zouden mijden. Voordat ik er erg in had werd ik naar het centrum van Mannheim gestuurd. Ik kwam er redelijk op tijd achter, dus het kostte al met al een kwartiertje om de goede route weer te hervatten.
Is er een mogelijkheid om een via in te voeren, zodat je gewoon de route kan vervolgen als je eenmaal langs die via rijdt?

Robbert-Jan

Re: Via instellen

Geplaatst: 05.08.2014 - 11:48
door V50 R
Goed punt! Dat zou ik ook graag willen weten, ik deed het in het verleden met de tomtom wel eens door een adres van een tankstation langs de weg in te voeren. :)

Re: Via instellen

Geplaatst: 05.08.2014 - 18:34
door Ernst64
Ik weet niet welk navigatiesysteem je aan boord hebt, maar als het nog de aloude RTI is, gebruik ik in zo'n geval "stremming vermijden" en markeer een gedeelte van de linker oever, zodat vanzelf de rechter oever wordt gekozen. Werkt perfect

Re: Via instellen

Geplaatst: 05.08.2014 - 20:08
door V50 R
Ik wist niet dat het ook kon met het rti destijds nooit geweten. :) Betreft nu het verniewde sensus (connect) systeem.