niet de moeite om er nog een paar duizend euro kosten aan te doen.
Ik heb vandaag een 2 de handswagen gekocht. Ik zal deze over 2 weken hebben.

Een Volvo V60 D2 (2017) (ik hoef geen sterke motor), lederen zetels, gps, etc.. en ook nog een euro 6d.
Ik heb er eventjes mee rondgereden. Een mooie wagen

een paar vraagjes:
-bij mijn S60, kon ik zelf de olie verversen. ik kon dit doen via het buisje waar men de oliepeil kan controleren.
de V60 heeft dit niet, men ziet de oliepeil op de boordcomputer. Is er een methode om zelf nog de olie te verversen. (ik heb een soort pomp, waarvan ik het slangetje in het buisje van oliepeil moest doen, en dan pompen, dan kwam de olie eruit, ik controleerde de hoeveelheid en stak er daarna de zelfde hoeveel weer in.
-de wagens hebben geen reserveband meer

Ik heb de mogelijkheid om een reserveband te plaatsen (maar dan moet de koffervloer veranderd worden (wat hoger), en dit kost 500 euro. (met band, krik,etc..) Is dit veel geld?
Of is die herstelset makkelijk te gebruiken?
-de EBA, dit is toch dat de wagen automatisch afremt, als de auto voor u, te dicht nadert. klopt dit?
Op welke afstand remt deze af?
-de persoon vertelde dat de olie verversen om de 30000 km goed is. Ik deed het met mijn S60 om de 15000 km. Is 30000 km niet te veel?