Eerste Volvo V50 FlexiFuel voor natuurorganisatie

In dit board het officiële nieuws over Volvo van verschillende bronnen uit de hele wereld
Plaats reactie
Gebruikersavatar
Ben
Executive Member
Berichten: 40432
Lid geworden op: 09.09.2004 - 16:57
Locatie: Even ten noorden van de Paltz
Contacteer:

Eerste Volvo V50 FlexiFuel voor natuurorganisatie

Boomfeestdag rijdt Volvo op bio-ethanol

• Stichting onderstreept doelstelling door te rijden op duurzame brandstof
• Hoofdsponsor Volvo overhandigt eerste V50 FlexiFuel
• Bio-ethanol is vrijwel C02-neutraal

Afbeelding

Beesd, 10 november 2006 – Geheel in lijn met haar doelstelling rijdt de Stichting Nationale Boomfeestdag op duurzame bio-ethanol. Volvo Cars Nederland, al jaren hoofdsponsor van de Boomfeestdag, overhandigde onlangs de eerste Volvo V50 FlexiFuel aan de natuurorganisatie.

Volvo is sinds 2002 hoofdsponsor van de Boomfeestdag en plant als uitvloeisel daarvan voor elke nieuw verkochte Volvo een boom in het Volvo Sleutelbos. Een logisch vervolg is het ter beschikking stellen van een milieuvriendelijke Volvo V50 FlexiFuel, die rijdt op een mengsel van 15% benzine en 85% bio-ethanol, beter bekend als de brandstof E85. Volvo opende onlangs met Tamoil in Beesd langs de A2 de tweede bio-ethanol pomp van Nederland en zet het komende jaar minimaal 35 FlexiFuel auto’s in.

Bio-ethanol: duurzaam en vernieuwbaar
Bio-ethanol kan worden geproduceerd uit verschillende soorten biomassa, zoals houtresten, suikerriet, maïs of andere plantaardige grondstoffen. Het is daarmee een vernieuwbare en duurzame brandstof en vrijwel C02-neutraal. Volvo heeft inmiddels het breedste aanbod van auto’s die geschikt zijn voor bio-ethanol: de C30, S40 en V50 FlexiFuel. In 2007 zal Volvo nog meer FlexiFuel modellen op de markt brengen.
Volvohistorie: 244-245-440-850-V70-V70-S60-XC70-XC70-245-S70-V70
Gebruikersavatar
Okke
4th Gear member
Berichten: 587
Lid geworden op: 20.02.2006 - 10:42

Mooi mooi...
V40
VolvoXC70
4th Gear member
Berichten: 940
Lid geworden op: 04.09.2006 - 23:19

:-#
Plaats reactie

Terug naar “Volvo Nieuws”