Pagina 1 van 1

Alarm gaat af na sluiten met ab

Geplaatst: 09.10.2025 - 21:45
door GIONXC
Hoi allen,

Het alarm van onze xc70 uit 203 gaat na een minuut af als we de auto op slot gedaan hebben, dit sinds een week en ik kan het niet traceren, heb gekeken in het boekje alle deuren en mototkapdeksel en achterklep goed dicht gedaan maar nog steeds geen goed resultaat.

Heb het ooit eerder gehad met een vorige xc70 maar toen was het de motorkap die niet goed zat.

Kan het te maken hebben met de benzinetank klep die sluit nl niet mee na de savelock.

Groet Wim.

Alarm gaat of na sluiten met ab

Geplaatst: 10.10.2025 - 07:59
door Gouwe
Had een tijd terug water in de sirene staan. Dat vond de accu niet leuk en daarom ging ook spontaan het alarm af.
Kan me ook herinneren dat spontaan alarm kan betekenen dat de accu hier van aan het overlijden is. Hier een topic gevonden: viewtopic.php?t=79003

Alarm gaat of na sluiten met ab

Geplaatst: 10.10.2025 - 11:34
door Fredhead
GIONXC schreef: 09.10.2025 - 21:45 Kan het te maken hebben met de benzinetank klep die sluit nl niet mee na de savelock.
Daar zit een grotere vertraging in, meen 5 minuten voordat deze dicht gaat als het motortje nog werkt.

Je probleem zal zoals Gouwe ook aan geeft waarschijnlijk in de accu van het alarm zitten.

Alarm gaat of na sluiten met ab

Geplaatst: 10.10.2025 - 12:37
door lint
De accu van het alarmsysteem is een gekende oorzaak van het probleem.