Over het algemeen zijn grotere velgen mooier. Probleem is dat je eigenlijk 2 dezelfde wagens zou moeten kunnen bekijken, 1 met 18 & 1 met 19 om 100% zeker te zijn.Knippie schreef: Ik zag gister auto van mijn collega met grotere wielen en was echt wel mooier. Hij had hem ook verlaagd, dus dat is dan extra. Ikzelf heb de standaard 18” velgen omdat ik dat net zo mooi vind en weinig waarde er aan hecht. Besteed mijn budget weer aan andere dingen zoals audio. Das ook mijn punt richting Voodoo? Wat vind jij mooi en wat wil je zelf??
Teebee heeft goed punt mbt leasemaatschappij en contract, maar jij rijdt straks in die auto hè, niet wij...succes met je keuze
Nee dat maakt hun niks uit. Ik koop de wagen achteraf aan en ook bij mijn huidige en de andere heb ik altijd van alles aangepast op eigen kosten. Nooit een opmerking gehad hierover.