Een vriend van me is binnenkort jarig, en we willen hem graag een laadkabel kado doen die hij aan een "normaal" stopcontact kan hangen.
Nu heb ik me al even verdiept in de verschillende soorten, en het zal een type 2 230 volt kabel moeten worden, die het liefst ook regelbaar is. (voorbeeld; https://voldt.nl/products/type-2-230v-s ... -laadkabel )
Echter, als ik op de website van volvo zelf kijk, dan geven ze aan dat je enkel een kabel moet/kunt gebruiken die vanuit volvo is meegeleverd. (https://www.volvocars.com/nl/support/ca ... 1317170a4/)
Mijn vraag is nu; hoe veel verschillen deze kabels van elkaar? De verkopende partijen van de laadkabels bieden wel goede garantievoorwaarden, dus daar gaat het me niet zo zeer om, maar wil hem natuurlijk geen kabel kado doen die hij niet kan/wil gebruiken!
Alvast bedankt
